Info o STANDARDO, potah, oranžová ZRUŠENO - hodnocení a parametry

Informace: STANDARDO, potah, oranžová ZRUŠENO Dětský nábytek Smarshop

Popis produktu: Potah sedacího vaku ve tvaru hrušky Potah má zipový uzávěr, je vhodné jej naplnit kuličkami z polystyrolu, obsah náplně by měl být 150 l. Materiál potahu: nylon Barva: oranžová Rozměry (šxhxv): 75 x 75 x 110 cm ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod NejlevnejsiNabytek.cz nabízí zboží STANDARDO, potah, oranžová ZRUŠENO za skvělou cenu 790 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Dětský nábytek na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - STANDARDO, potah, oranžová ZRUŠENO

Lukáš
Pro mé potřeby je Smarshop STANDARDO, potah, oranžová ZRUŠENO skvělá volba v kategorii Dětský nábytek.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt STANDARDO, potah, oranžová ZRUŠENO od xkrát prověřeného e-shopu NejlevnejsiNabytek.cz.


Honza
Na NejlevnejsiNabytek.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého STANDARDO, potah, oranžová ZRUŠENO}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu STANDARDO, potah, oranžová ZRUŠENO mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka STANDARDO, potah, oranžová ZRUŠENO Smarshop - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o STANDARDO, potah, oranžová ZRUŠENO, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží STANDARDO, potah, oranžová ZRUŠENO Smarshop na zahradu

STANDARDO, potah, oranžová ZRUŠENO Dětský nábytek Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace STANDARDO, potah, oranžová ZRUŠENO i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu NejlevnejsiNabytek.cz Smarshop, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 790 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

STANDARDO, potah, oranžová ZRUŠENO na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Smarshop
- číslo EAN z výroby
- produkt je v kategorii Dětský nábytek


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu NejlevnejsiNabytek.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

STANDARDO, potah, oranžová ZRUŠENO Dětský nábytek
Cena zboží
790 Kč
Dostupnost
(Skladem) 28.09.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » NejlevnejsiNabytek.cz
Doručení Dětský nábytek Smarshop

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (STANDARDO, potah, oranžová ZRUŠENO) potřebujete dokumentaci od výrobce (Smarshop), manuály , obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu NejlevnejsiNabytek.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.