Info o Stabilizátor chloru do bazénu 1kg - hodnocení a parametry

Informace: Stabilizátor chloru do bazénu 1kg Bazénová chemie PROXIM

Popis produktu: Bazénová chemie Stabilizátor chloru do bazénu 1kg: Vlivem slunečního záření a zvýšené teploty se chlor ve vodě uvolňuje rychleji. A proto je potřeba chlor upravit pomocí bazénové chemie. A to konkrétně PROXIM stabilizátorem chloru, který stabilizuje obsah chloru v bazénové vodě. Také zmírňuje nepříjemný chlorový zápach a snižuje spotřebu chlorových přípravků. Stabilizátor je vhodný i pro bazény vybavené solonizační jednotkou. Udržujte svůj v bazén v ideálním stavu po celou sezónu.  Klíčové vlastnosti PROXIM stabilizátoru chloru, 1 kgPROXIM stabilizátor chloru pro stabilizaci obsahu chloru ve voděZmirňuje nepříjemný zápachSnižuje spotřebu chlorových přípravkůVhodný i pro bazény vybavené solonizační jednotkouBalení obsahuje 1 kg přípravku Dávkování:350 g na 10 m3 bazénové vody ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Stabilizátor chloru do bazénu 1kg za skvělou cenu 269 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Bazénová chemie na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Stabilizátor chloru do bazénu 1kg

Lukáš
Pro mé potřeby je PROXIM Stabilizátor chloru do bazénu 1kg skvělá volba v kategorii Bazénová chemie.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Stabilizátor chloru do bazénu 1kg od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Stabilizátor chloru do bazénu 1kg}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Stabilizátor chloru do bazénu 1kg mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Stabilizátor chloru do bazénu 1kg PROXIM - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Stabilizátor chloru do bazénu 1kg, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Stabilizátor chloru do bazénu 1kg PROXIM na zahradu

Stabilizátor chloru do bazénu 1kg Bazénová chemie Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Stabilizátor chloru do bazénu 1kg i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada PROXIM, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 269 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Stabilizátor chloru do bazénu 1kg na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce PROXIM
- číslo EAN 8594019366926 z výroby
- produkt je v kategorii Bazénová chemie


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Stabilizátor chloru do bazénu 1kg Bazénová chemie
Cena zboží
269 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Bazénová chemie PROXIM

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Stabilizátor chloru do bazénu 1kg) potřebujete dokumentaci od výrobce (PROXIM), manuály 8594019366926, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.