Info o Spokey Etno modro-bílá - hodnocení a parametry

Informace: Spokey Etno modro-bílá Houpací sítě Spokey

Popis produktu: Houpací síť Spokey Etno modro-bílá: Stačí se pohodlně usadit, zavřít oči a jen tak se pohupovat nebo otevřít knížku a začíst se do románu. Prostě relaxace přesně tak jak má být. V závěsném houpacím křesle Spokey Etno si ji můžete užívat třeba každý den. Spokey Etno nabízí extra široký prostor k sezení, což je vlastnost, kterou oceníte kdykoliv do něj usednete. Čistě přírodní materiály i velmi kvalitní zpracování jsou zárukou nejen vysokého pohodlí, ale také dlouhé životnosti.    Klíčové vlastnosti modro-bílé houpací sítě Spokey EtnoZávěsné houpací křeslo z čistě přírodních materiálůVelkorysá šířka pro dokonalé pohodlíSpokey Etno jednoduše upevníte na trám či větev stromuOdolný materiál a dobře napnutá lana zaručují pohodlí i optimální podporu tělaPevnost materiálu ověřena SSG testemVelmi atraktivní design v modro-bílém provedení  Šířka:100 cmNosnost:120 kgMateriály:100% bavlna, dřevo ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Spokey Etno modro-bílá za skvělou cenu 529 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Houpací sítě na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Spokey Etno modro-bílá

Lukáš
Pro mé potřeby je Spokey Spokey Etno modro-bílá skvělá volba v kategorii Houpací sítě.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Spokey Etno modro-bílá od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Spokey Etno modro-bílá}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Spokey Etno modro-bílá mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Spokey Etno modro-bílá Spokey - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Spokey Etno modro-bílá, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Spokey Etno modro-bílá Spokey na zahradu

Spokey Etno modro-bílá Houpací sítě Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Spokey Etno modro-bílá i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada Spokey, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 529 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Spokey Etno modro-bílá na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Spokey
- číslo EAN 5902693219170 z výroby
- produkt je v kategorii Houpací sítě


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Spokey Etno modro-bílá Houpací sítě
Cena zboží
529 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Houpací sítě Spokey

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Spokey Etno modro-bílá) potřebujete dokumentaci od výrobce (Spokey), manuály 5902693219170, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.