Info o Soška ve zlaté barvě PT LIVING Origami Parrot - hodnocení a parametry

Informace: Soška ve zlaté barvě PT LIVING Origami Parrot Vázy, sošky, květináče PT LIVING

Popis produktu: Osobitý detail pro vyznavače minimalistického stylu? Zaměřte se na originální tvary čistotu provedení. Právě taková nevšední soška je prvkem, který dává interiéru šmrnc a zachovává jeho harmonický ráz.
O značce
Hlavní myšlenkou nizozemské značky PT LIVING je vnášet do svého specifického designu výjimečnost a nadčasovou jednoduchost. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Soška ve zlaté barvě PT LIVING Origami Parrot za skvělou cenu 679 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Vázy, sošky, květináče na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Soška ve zlaté barvě PT LIVING Origami Parrot

Lukáš
Pro mé potřeby je PT LIVING Soška ve zlaté barvě PT LIVING Origami Parrot skvělá volba v kategorii Vázy, sošky, květináče.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Soška ve zlaté barvě PT LIVING Origami Parrot od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Soška ve zlaté barvě PT LIVING Origami Parrot}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Soška ve zlaté barvě PT LIVING Origami Parrot mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Soška ve zlaté barvě PT LIVING Origami Parrot PT LIVING - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Soška ve zlaté barvě PT LIVING Origami Parrot, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Soška ve zlaté barvě PT LIVING Origami Parrot PT LIVING na zahradu

Soška ve zlaté barvě PT LIVING Origami Parrot Vázy, sošky, květináče Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Soška ve zlaté barvě PT LIVING Origami Parrot i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz PT LIVING, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 679 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Soška ve zlaté barvě PT LIVING Origami Parrot na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce PT LIVING
- číslo EAN 8714302662829 z výroby
- produkt je v kategorii Vázy, sošky, květináče


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Soška ve zlaté barvě PT LIVING Origami Parrot Vázy, sošky, květináče
Cena zboží
679 Kč
Dostupnost
23.03.2021
Doprava
od 45 Kč
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Vázy, sošky, květináče PT LIVING

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Soška ve zlaté barvě PT LIVING Origami Parrot) potřebujete dokumentaci od výrobce (PT LIVING), manuály 8714302662829, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.