Info o Soška ve zlaté barvě PT LIVING Cockatoo, výška  32 cm - hodnocení a parametry

Informace: Soška ve zlaté barvě PT LIVING Cockatoo, výška  32 cm Vázy, sošky, květináče PT LIVING

Popis produktu: Osobitý detail pro vyznavače minimalistického stylu? Zaměřte se na originální tvary čistotu provedení. Právě taková nevšední soška je prvkem, který dává interiéru šmrnc a zachovává jeho harmonický ráz.
O značce
Hlavní myšlenkou nizozemské značky PT LIVING je vnášet do svého specifického designu výjimečnost a nadčasovou jednoduchost. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Soška ve zlaté barvě PT LIVING Cockatoo, výška  32 cm za skvělou cenu 579 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Vázy, sošky, květináče na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Soška ve zlaté barvě PT LIVING Cockatoo, výška  32 cm

Lukáš
Pro mé potřeby je PT LIVING Soška ve zlaté barvě PT LIVING Cockatoo, výška  32 cm skvělá volba v kategorii Vázy, sošky, květináče.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Soška ve zlaté barvě PT LIVING Cockatoo, výška  32 cm od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Soška ve zlaté barvě PT LIVING Cockatoo, výška  32 cm}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Soška ve zlaté barvě PT LIVING Cockatoo, výška  32 cm mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Soška ve zlaté barvě PT LIVING Cockatoo, výška  32 cm PT LIVING - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Soška ve zlaté barvě PT LIVING Cockatoo, výška  32 cm, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Soška ve zlaté barvě PT LIVING Cockatoo, výška  32 cm PT LIVING na zahradu

Soška ve zlaté barvě PT LIVING Cockatoo, výška  32 cm Vázy, sošky, květináče Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Soška ve zlaté barvě PT LIVING Cockatoo, výška  32 cm i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz PT LIVING, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 579 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Soška ve zlaté barvě PT LIVING Cockatoo, výška  32 cm na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce PT LIVING
- číslo EAN 8714302662867 z výroby
- produkt je v kategorii Vázy, sošky, květináče


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Soška ve zlaté barvě PT LIVING Cockatoo, výška  32 cm Vázy, sošky, květináče
Cena zboží
579 Kč
Dostupnost
31.03.2021
Doprava
od 45 Kč
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Vázy, sošky, květináče PT LIVING

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Soška ve zlaté barvě PT LIVING Cockatoo, výška  32 cm) potřebujete dokumentaci od výrobce (PT LIVING), manuály 8714302662867, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.