Info o Sonoff T1 EU 1C - hodnocení a parametry

Informace: Sonoff T1 EU 1C Příslušenství Sonoff

Popis produktu: Spínač Sonoff T1 EU 1C:Chytré ovládání světelChytrý nástěnný jednotlačítkový spínač Sonoff T1 umožní rozsvěcet světla ve vaší domácnosti prostřednictvím mobilní aplikace EWeLink nebo hlasem díky podpoře služeb Amazon Echo a Google Assistant. Stav osvětlení v domácnosti máte kdykoliv pod kontrolou a díky dálkovému přístupu můžete světla vypínat a zapínat jediným dotykem, ať už jste kdekoliv.Klíčové vlastnosti chytrého vypínače Sonoff T1 EU 1CBezdrátová komunikace přes Wi-Fi rozhraníUrčený k ovládání jednoho okruhuMobilní aplikace EWeLink (Android, iOS)Možnost ovládání RF ovladačemModerní design z tvrzeného sklaNoční osvětlení tlačítekSnadná instalaceFunkce časového plánování a odpočtuČasové plánováníPomocí aplikace můžete naplánovat pravidelné rozsvícení a zhasnutí, což v případě vaší nepřítomnosti může být vynikající zbraň proti zlodějům. Zařízení lze propojit i s dalšími spínači Sonoff pro vytváření tzv. chytrých scénářů, kdy můžete např. jediným kliknutím zhasnout při odchodu z domu všechna světla, nebo automaticky rozsvítit světla po otevření dveří.Praktické řešeníToto zařízení nabízí ideální řešení v kombinaci s bezdrátovým vypínačem Sonoff T433 RF, který není potřeba instalovat, stačí ho přilepit na zeď pomocí oboustranné lepící pásky. Díky tomuto spojení je možné ovládat jedno osvětlení z několika míst bez nutnosti složité instalace křížových vypínačů.... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Sonoff T1 EU 1C za skvělou cenu 669 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Příslušenství na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Sonoff T1 EU 1C

Lukáš
Pro mé potřeby je Sonoff Sonoff T1 EU 1C skvělá volba v kategorii Příslušenství.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Sonoff T1 EU 1C od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Sonoff T1 EU 1C}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Sonoff T1 EU 1C mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Sonoff T1 EU 1C Sonoff - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Sonoff T1 EU 1C, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Sonoff T1 EU 1C Sonoff na zahradu

Sonoff T1 EU 1C Příslušenství Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Sonoff T1 EU 1C i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada Sonoff, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 669 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Sonoff T1 EU 1C na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Sonoff
- číslo EAN 6920075726565 z výroby
- produkt je v kategorii Příslušenství


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Sonoff T1 EU 1C Příslušenství
Cena zboží
669 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Příslušenství Sonoff

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Sonoff T1 EU 1C) potřebujete dokumentaci od výrobce (Sonoff), manuály 6920075726565, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.