Info o Solární světelná hadice - 100 LED studená bílá VOLTRONIC VOLTRONIC® M59614 - hodnocení a parametry

Informace: Solární světelná hadice - 100 LED studená bílá VOLTRONIC VOLTRONIC® M59614 LED osvětlení VOLTRONIC®

Popis produktu: Solární světelná hadice je ideální prostředek všude tam, kde nemůže být použito klasické elektrické osvětlení. S příchodem soumraku, může solární panel automaticky aktivovat světelnou hadici, nebo, případně při denním světle opět vypnout. Venkovní LED světelná hadice jsou ideální jako vánoční osvětlení, dekorace v zahradě, na okna, dveře, do zimní zahrady, osvětlení na vánoční stromek nebo osvětlení balkónů. Neexistují žádné limity pro vaší představivost. Vánoční řetěz je vhodný pro vnitřní i venkovní použití. LED diody nevytvářejí teplo nebo UV záření. Spotřeba elektrické energie je v porovnání s žárovkami extrémně nízká (až 90% úspor). Životnost LED je až 100 000 hodin a daleko přesahuje životnost normální žárovky (v závislosti na výkonu asi 1000 hodin). Přes tlačítko na adaptéru můžete provést individuální výběr 2 různých světelných efektů (1. trvalé osvětlení, 2. blikání). Zvláště výhodná je funkce automatického zapnutí, při níž může být světelná hadice automaticky aktivována ve tmě nebo deaktivována v případě světla. Provoz solární baterie: Díky solárnímu panelu (výkon 500 mAh) lze dobíjecí baterii AA světelného zdroje dobít na slunci. Světelná trubka může být také použita s normální baterií AA uvnitř (baterie nejsou součástí dodávky) UPOZORNĚNÍ! Jedná se o solární osvětlení, před použitím prostudujte návod k obsluze.   Technické údaje: 100 LED diod barva diod: studená bílá délka světelné části: cca 12 m délka napájecího kabelu: cca 5 m délka zápichu: cca 25,5 cm rozděm solárního panelu vč. rámečku: cca 7x7 cm   Obsah balení: 1 x Solární světelná hadice - 100 LED studená bílá VOLTRONIC ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Solární světelná hadice - 100 LED studená bílá VOLTRONIC VOLTRONIC® M59614 za skvělou cenu 400 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů LED osvětlení na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Solární světelná hadice - 100 LED studená bílá VOLTRONIC VOLTRONIC® M59614

Lukáš
Pro mé potřeby je VOLTRONIC® Solární světelná hadice - 100 LED studená bílá VOLTRONIC VOLTRONIC® M59614 skvělá volba v kategorii LED osvětlení.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Solární světelná hadice - 100 LED studená bílá VOLTRONIC VOLTRONIC® M59614 od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Solární světelná hadice - 100 LED studená bílá VOLTRONIC VOLTRONIC® M59614}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Solární světelná hadice - 100 LED studená bílá VOLTRONIC VOLTRONIC® M59614 mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Solární světelná hadice - 100 LED studená bílá VOLTRONIC VOLTRONIC® M59614 VOLTRONIC® - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Solární světelná hadice - 100 LED studená bílá VOLTRONIC VOLTRONIC® M59614, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Solární světelná hadice - 100 LED studená bílá VOLTRONIC VOLTRONIC® M59614 VOLTRONIC® na zahradu

Solární světelná hadice - 100 LED studená bílá VOLTRONIC VOLTRONIC® M59614 LED osvětlení Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Solární světelná hadice - 100 LED studená bílá VOLTRONIC VOLTRONIC® M59614 i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz VOLTRONIC®, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 400 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Solární světelná hadice - 100 LED studená bílá VOLTRONIC VOLTRONIC® M59614 na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce VOLTRONIC®
- číslo EAN 4048821745942 z výroby
- produkt je v kategorii LED osvětlení


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Solární světelná hadice - 100 LED studená bílá VOLTRONIC VOLTRONIC® M59614 LED osvětlení
Cena zboží
400 Kč
Dostupnost
(Skladem) 25.09.2020
Doprava
od 89 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení LED osvětlení VOLTRONIC®

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Solární světelná hadice - 100 LED studená bílá VOLTRONIC VOLTRONIC® M59614) potřebujete dokumentaci od výrobce (VOLTRONIC®), manuály 4048821745942, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.