Info o Solární plachta na bazén 1,4 x2,4 m černá - hodnocení a parametry

Informace: Solární plachta na bazén 1,4 x2,4 m černá Bazar

Popis produktu:

Solární plachta černá na bazén 1,4 x 2,4 m. Nová

Nová nepoškozená bublinková solární plachta. Solární plachta plave na hladině, ohřívá vodu a udržuje teplotu, částečně kryje proti spadu nečistot. Solární plachta je vyrobena z bublinkové polyetylénové tepelně izolační plachty. Plave na hladině vody bublinkami dolů. Bublinky působí při slunečním záření jako čočky a tím zvyšují teplotu vody. Tloušťka plachty 200 mic. Povolená rozměrová odchylka 5 %

... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod bazenyshop.cz nabízí zboží Solární plachta na bazén 1,4 x2,4 m černá za skvělou cenu 370 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Bazar na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Solární plachta na bazén 1,4 x2,4 m černá

Lukáš
Pro mé potřeby je Solární plachta na bazén 1,4 x2,4 m černá skvělá volba v kategorii Bazar.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Solární plachta na bazén 1,4 x2,4 m černá od xkrát prověřeného e-shopu bazenyshop.cz.


Honza
Na bazenyshop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Solární plachta na bazén 1,4 x2,4 m černá}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Solární plachta na bazén 1,4 x2,4 m černá mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Solární plachta na bazén 1,4 x2,4 m černá - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Solární plachta na bazén 1,4 x2,4 m černá, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Solární plachta na bazén 1,4 x2,4 m černá na zahradu

Solární plachta na bazén 1,4 x2,4 m černá Bazar Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Solární plachta na bazén 1,4 x2,4 m černá i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu bazenyshop.cz , u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 370 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Solární plachta na bazén 1,4 x2,4 m černá na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce
- číslo EAN z výroby
- produkt je v kategorii Bazar


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu bazenyshop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Solární plachta na bazén 1,4 x2,4 m černá Bazar
Cena zboží
370 Kč
Dostupnost
(Skladem) 09.07.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » bazenyshop.cz
Doručení Bazar

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Solární plachta na bazén 1,4 x2,4 m černá) potřebujete dokumentaci od výrobce (), manuály , obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu bazenyshop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.