Info o Solární ohřev Speedsolar - set 2ks - hodnocení a parametry

Informace: Solární ohřev Speedsolar - set 2ks Pyramidové solární ohřevy Steinbach

Popis produktu:

Zvýhodněný set solárních panelů k ohřevu vody v bazénu s velmi jednoduchou a rychlou montáží.

Sluneční energie se zachycuje pod průhledné polokulové víko a přenáší se na spirálovou plastovou trubici naplněnou vodou. Teplo ze spirálové plastové hadice je předáváno protékající vodě. Stávající filtrační čerpadlo dopravuje bazénovou vodu skrz solární ohřívací jednotku. Je zapotřebí filtrační čerpadlo s průtokem minimálně 2000l/hod maximálně 7500l/hod. Jednotka pro solární ohřev musí být umístěna vedle bazénu, nasměrovaná na jih, pod sklonem 30°. Správného úhlu dosáhnete díky výsuvným nohám solární jednotky. Na solární kolektor je možné napojit hadice 32 i 38mm. Doporučujeme použít 1 solární jednotku na 7500 litrů bazénové vody (orientační hodnota, závisí na síle slunečního svitu). Je možnost zapojení více solárních jednotek za sebou. Rozměr cca 58×58×23,5cm (každého kusu). Uvedená cena je za 2ks solárních kolektorů Speedsolar.

... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod bazenyshop.cz nabízí zboží Solární ohřev Speedsolar - set 2ks za skvělou cenu 4 100 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Pyramidové solární ohřevy na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Solární ohřev Speedsolar - set 2ks

Lukáš
Pro mé potřeby je Steinbach Solární ohřev Speedsolar - set 2ks skvělá volba v kategorii Pyramidové solární ohřevy.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Solární ohřev Speedsolar - set 2ks od xkrát prověřeného e-shopu bazenyshop.cz.


Honza
Na bazenyshop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Solární ohřev Speedsolar - set 2ks}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Solární ohřev Speedsolar - set 2ks mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Solární ohřev Speedsolar - set 2ks Steinbach - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Solární ohřev Speedsolar - set 2ks, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Solární ohřev Speedsolar - set 2ks Steinbach na zahradu

Solární ohřev Speedsolar - set 2ks Pyramidové solární ohřevy Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Solární ohřev Speedsolar - set 2ks i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu bazenyshop.cz Steinbach, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 4 100 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Solární ohřev Speedsolar - set 2ks na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Steinbach
- číslo EAN z výroby
- produkt je v kategorii Pyramidové solární ohřevy


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu bazenyshop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Solární ohřev Speedsolar - set 2ks Pyramidové solární ohřevy
Cena zboží
4 100 Kč
Dostupnost
(Skladem) 06.06.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » bazenyshop.cz
Doručení Pyramidové solární ohřevy Steinbach

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Solární ohřev Speedsolar - set 2ks) potřebujete dokumentaci od výrobce ( Steinbach), manuály , obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu bazenyshop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.


Od toho prodejce bazenyshop.cz můžete zakoupit další produkty:
Pyramidové solární ohřevy - Zobrazit další produkty