Info o Solární ohřev bazénu, modul 3m2 - hodnocení a parametry

Informace: Solární ohřev bazénu, modul 3m2 Ploché solární ohřevy

Popis produktu:

Solární panel k ohřevu vody v bazénu. 1ks solárního panelu (tři pruhy) o celkovém rozměru 1 x 3m.

Rozměr solárního panelu 1 × 3m. Solární ohřívač je vyroben z polypropylenu, nerezne, nezarůstá vodním kamenem, ohřeje vodu na příjemnou teplotu. Správně nainstalovaný solární systém zvýší teplotu vody v bazénu až o několik °C během sezóny oproti bazénům bez ohřevu. Solární panel pohlcuje tepelnou energii slunečních paprsků a předává ji vodě, která panelem proudí. Chladná voda z bazénu je pomocí filtračního systému vháněna do panelu, kde s působením slunečních paprsků ohřívá a teplejší se vrací do bazénu. Jednoduché připojení na 5 / 4 nebo 6 / 4 hadici (připojovací hadice nejsou součástí dodávky). Konstrukce na připevnění dle umístění solárního ohřevu není součástí balení. Solární ohřev je vhodný pro písková filtrační zařízení. Doporučujeme kombinovat solární ohřev se solární plachtou čímž se výrazně zvětší účinek. Možnost dokoupení dalších přídavných solárních dílců.

... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod bazenyshop.cz nabízí zboží Solární ohřev bazénu, modul 3m2 za skvělou cenu 1 930 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Ploché solární ohřevy na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Solární ohřev bazénu, modul 3m2

Lukáš
Pro mé potřeby je Solární ohřev bazénu, modul 3m2 skvělá volba v kategorii Ploché solární ohřevy.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Solární ohřev bazénu, modul 3m2 od xkrát prověřeného e-shopu bazenyshop.cz.


Honza
Na bazenyshop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Solární ohřev bazénu, modul 3m2}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Solární ohřev bazénu, modul 3m2 mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Solární ohřev bazénu, modul 3m2 - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Solární ohřev bazénu, modul 3m2, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Solární ohřev bazénu, modul 3m2 na zahradu

Solární ohřev bazénu, modul 3m2 Ploché solární ohřevy Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Solární ohřev bazénu, modul 3m2 i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu bazenyshop.cz , u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 1 930 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Solární ohřev bazénu, modul 3m2 na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce
- číslo EAN 8595194711617 z výroby
- produkt je v kategorii Ploché solární ohřevy


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu bazenyshop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Solární ohřev bazénu, modul 3m2 Ploché solární ohřevy
Cena zboží
1 930 Kč
Dostupnost
(Skladem) 06.06.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » bazenyshop.cz
Doručení Ploché solární ohřevy

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Solární ohřev bazénu, modul 3m2) potřebujete dokumentaci od výrobce (), manuály 8595194711617, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu bazenyshop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.