Info o Solární ohřev AKYSUN HOBBY 1,2 x 3,0m, d32 - hodnocení a parametry

Informace: Solární ohřev AKYSUN HOBBY 1,2 x 3,0m, d32 Ploché solární ohřevy TITAN–MULTIPLAST

Popis produktu:

Deskový solární ohřev o rozměru 1,2 x 3,0m s připojením na potrubí 32mm.

Správně nainstalovaný solární systém zvýší teplotu vody v bazénu až o několik °C během sezóny oproti bazénům bez ohřevu. Solární panel pohlcuje tepelnou energii slunečních paprsků a předává ji vodě, která panelem proudí. Chladná voda z bazénu je pomocí filtračního systému vháněna do panelu, kde s působením slunečních paprsků ohřívá a teplejší se vrací do bazénu.

Solární panel řada HOBBY

Panel řady HOBBY jsou díky použitým technologiím a plastům cenově dostupnější variantou solárního ohřevu. Deska panelu je z kvalitního plastu s příměsí UV stabilizátorů, které zvyšují životnost panelu na min. 5–7 let.

Výhody
  • životnost 5–7 let
  • standartní počet UV stabilizátorů
  • ohebná deska, dodávaná se v kompaktním balení
  • nižší cena

Solární ohřev je vyroben ze speciálního typu polypropylenu s vysokým obsahem stabilizátorů proti působení účinků UV záření a aditivem snižujícím absorpci vodní páry. Konstrukci absorbéru tvoří speciální dutinková deska s gramáží 1200gr/m2 o rozměru 1200×3000 a tloušťce 5mm s připojením do systému pomocí potrubí průměru 32mm.

Solární ohřev je vhodný pro pískové filtrační zařízení. Doporučujeme kombinovat solární ohřev se solární plachtou čímž se výrazně zvětší účinnost solárního ohřevu.

Parametry

  • Šířka panelu včetně spěrného potrubí 1305 mm
  • Délka panelu 3000 mm
  • Celková plocha panelu 3,6m2
  • Plošná hmotnost 1200 g/m2
  • Připojení na potrubí 32mm
  • Součástí balení je 1ks solárního panelu + 2ks záslepek
... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod bazenyshop.cz nabízí zboží Solární ohřev AKYSUN HOBBY 1,2 x 3,0m, d32 za skvělou cenu 2 550 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Ploché solární ohřevy na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Solární ohřev AKYSUN HOBBY 1,2 x 3,0m, d32

Lukáš
Pro mé potřeby je TITAN–MULTIPLAST Solární ohřev AKYSUN HOBBY 1,2 x 3,0m, d32 skvělá volba v kategorii Ploché solární ohřevy.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Solární ohřev AKYSUN HOBBY 1,2 x 3,0m, d32 od xkrát prověřeného e-shopu bazenyshop.cz.


Honza
Na bazenyshop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Solární ohřev AKYSUN HOBBY 1,2 x 3,0m, d32}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Solární ohřev AKYSUN HOBBY 1,2 x 3,0m, d32 mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Solární ohřev AKYSUN HOBBY 1,2 x 3,0m, d32 TITAN–MULTIPLAST - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Solární ohřev AKYSUN HOBBY 1,2 x 3,0m, d32, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Solární ohřev AKYSUN HOBBY 1,2 x 3,0m, d32 TITAN–MULTIPLAST na zahradu

Solární ohřev AKYSUN HOBBY 1,2 x 3,0m, d32 Ploché solární ohřevy Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Solární ohřev AKYSUN HOBBY 1,2 x 3,0m, d32 i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu bazenyshop.cz TITAN–MULTIPLAST, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 2 550 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Solární ohřev AKYSUN HOBBY 1,2 x 3,0m, d32 na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce TITAN–MULTIPLAST
- číslo EAN 8595653406382 z výroby
- produkt je v kategorii Ploché solární ohřevy


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu bazenyshop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Solární ohřev AKYSUN HOBBY 1,2 x 3,0m, d32 Ploché solární ohřevy
Cena zboží
2 550 Kč
Dostupnost
(Skladem) 06.06.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » bazenyshop.cz
Doručení Ploché solární ohřevy TITAN–MULTIPLAST

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Solární ohřev AKYSUN HOBBY 1,2 x 3,0m, d32) potřebujete dokumentaci od výrobce ( TITAN–MULTIPLAST), manuály 8595653406382, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu bazenyshop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.