Info o Smetanově bílý polštář se sametovým povrchem PT LIVING, 60 x 30 cm - hodnocení a parametry

Informace: Smetanově bílý polštář se sametovým povrchem PT LIVING, 60 x 30 cm Polštáře a přehozy PT LIVING

Popis produktu: Polštář možná nedokáže nahradit plně láskyplné objetí, ale jeho sametový dotek a elegantní styl jsou rozhodně pádnými argumetny, proč si jej vybrat jako společníka k vašemu oblíbenému křeslu či měkoučké pohovce. Navíc tento hebký parťák nemluví při filmech a neujídá popcorn. O značce Hlavní myšlenkou nizozemské značky PT LIVING je vnášet do svého specifického designu výjimečnost a nadčasovou jednoduchost. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Smetanově bílý polštář se sametovým povrchem PT LIVING, 60 x 30 cm za skvělou cenu 979 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Polštáře a přehozy na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Smetanově bílý polštář se sametovým povrchem PT LIVING, 60 x 30 cm

Lukáš
Pro mé potřeby je PT LIVING Smetanově bílý polštář se sametovým povrchem PT LIVING, 60 x 30 cm skvělá volba v kategorii Polštáře a přehozy.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Smetanově bílý polštář se sametovým povrchem PT LIVING, 60 x 30 cm od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Smetanově bílý polštář se sametovým povrchem PT LIVING, 60 x 30 cm}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Smetanově bílý polštář se sametovým povrchem PT LIVING, 60 x 30 cm mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Smetanově bílý polštář se sametovým povrchem PT LIVING, 60 x 30 cm PT LIVING - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Smetanově bílý polštář se sametovým povrchem PT LIVING, 60 x 30 cm, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Smetanově bílý polštář se sametovým povrchem PT LIVING, 60 x 30 cm PT LIVING na zahradu

Smetanově bílý polštář se sametovým povrchem PT LIVING, 60 x 30 cm Polštáře a přehozy Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Smetanově bílý polštář se sametovým povrchem PT LIVING, 60 x 30 cm i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz PT LIVING, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 979 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Smetanově bílý polštář se sametovým povrchem PT LIVING, 60 x 30 cm na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce PT LIVING
- číslo EAN 8714302661839 z výroby
- produkt je v kategorii Polštáře a přehozy


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Smetanově bílý polštář se sametovým povrchem PT LIVING, 60 x 30 cm Polštáře a přehozy
Cena zboží
979 Kč
Dostupnost
30.03.2021
Doprava
od 45 Kč
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Polštáře a přehozy PT LIVING

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Smetanově bílý polštář se sametovým povrchem PT LIVING, 60 x 30 cm) potřebujete dokumentaci od výrobce (PT LIVING), manuály 8714302661839, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.