Info o Smeták Bambum Spazzo - hodnocení a parametry

Informace: Smeták Bambum Spazzo Pomůcky pro úklid Bambum

Popis produktu: Značka Bambum nevyrábí pouze přírodní kuchyňské a servírovací doplňky. Jejich pomůcky do koupelny a na úklid si zamilujete na první pohled (a použití), hlavní roli v nich totiž opět hraje bambus. ♥ Jde o antibakteriální, lehký a odolný materiál, který se oproti klasickému dřevu liší hned v několika hlavních bodech. Než doroste do plné síly, trvá mu tu okolo 5 let, zatímco například u dubu to může být až 50 let. Využívání bambusu tak je pro přírodu menší zátěží než kácení urostlých stromů. A to z něj dělá šetrnou a ekologickou volbu. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Smeták Bambum Spazzo za skvělou cenu 339 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Pomůcky pro úklid na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Smeták Bambum Spazzo

Lukáš
Pro mé potřeby je Bambum Smeták Bambum Spazzo skvělá volba v kategorii Pomůcky pro úklid.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Smeták Bambum Spazzo od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Smeták Bambum Spazzo}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Smeták Bambum Spazzo mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Smeták Bambum Spazzo Bambum - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Smeták Bambum Spazzo, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Smeták Bambum Spazzo Bambum na zahradu

Smeták Bambum Spazzo Pomůcky pro úklid Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Smeták Bambum Spazzo i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz Bambum, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 339 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Smeták Bambum Spazzo na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Bambum
- číslo EAN 8681734405037 z výroby
- produkt je v kategorii Pomůcky pro úklid


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Smeták Bambum Spazzo Pomůcky pro úklid
Cena zboží
339 Kč
Dostupnost
11.03.2021
Doprava
od 45 Kč
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Pomůcky pro úklid Bambum

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Smeták Bambum Spazzo) potřebujete dokumentaci od výrobce (Bambum), manuály 8681734405037, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.