Info o Smartwares závěsná sada - hodnocení a parametry

Informace: Smartwares závěsná sada Stropní Smartwares

Popis produktu: Sada Smartwares závěsná sada: Chcete stropní svítidla Smartwares odsazené od stropu? Díky závěsné sadě Smartwares 10.005.71 ve stylové chromové barvě snadno nastavíte zavěšení svítidla až na vzdálenost 100 centimetrů od stropu. Součástí sady je i potřebný montážní materiál. Klíčové vlastnosti sady Smartwares 10.005.71Přemění stropní svítidlo na závěsnéMaximální délka až 100 cmVčetně montážního materiálu ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Smartwares závěsná sada za skvělou cenu 499 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Stropní na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Smartwares závěsná sada

Lukáš
Pro mé potřeby je Smartwares Smartwares závěsná sada skvělá volba v kategorii Stropní.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Smartwares závěsná sada od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Smartwares závěsná sada}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Smartwares závěsná sada mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Smartwares závěsná sada Smartwares - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Smartwares závěsná sada, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Smartwares závěsná sada Smartwares na zahradu

Smartwares závěsná sada Stropní Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Smartwares závěsná sada i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada Smartwares, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 499 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Smartwares závěsná sada na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Smartwares
- číslo EAN 8711387098451 z výroby
- produkt je v kategorii Stropní


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Smartwares závěsná sada Stropní
Cena zboží
499 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Stropní Smartwares

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Smartwares závěsná sada) potřebujete dokumentaci od výrobce (Smartwares), manuály 8711387098451, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.