Info o Smartwares LED nástěnná lampa se senzorem den/noc 10.045.31 - hodnocení a parametry

Informace: Smartwares LED nástěnná lampa se senzorem den/noc 10.045.31 Nástěnné Smartwares

Popis produktu: Lampa Smartwares LED nástěnná lampa se senzorem den/noc 10.045.31: Smartwares LED je lampa, která je určena pro pověšení na zeď. Instalace je opravdu jednoduchá, lampu můžete zavěsit kdekoli na vašem domě. Světlo je vybaveno senzorem pro detekci dne a noci. Systém je tedy zcela autonomní a není třeba se o lampu starat. Tělo lampy je vyrobeno z kvalitního nerezu, je také odolné vůči vodě a prachu. V balení se nachází jeden kus této lampy a sada čísel pro označení domu. Klíčové vlastnosti lampy Smartwares LED 10.045.31LED lampa určená pro zavěšení na zeďIntegrovaný denní a noční senzor v lampěJednoduchá instalace lampyKvalitní zpracováníCelková odolnost proti vodě i prachuBalení obsahuje 1 kus a sadu čísel ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Smartwares LED nástěnná lampa se senzorem den/noc 10.045.31 za skvělou cenu 899 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Nástěnné na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Smartwares LED nástěnná lampa se senzorem den/noc 10.045.31

Lukáš
Pro mé potřeby je Smartwares Smartwares LED nástěnná lampa se senzorem den/noc 10.045.31 skvělá volba v kategorii Nástěnné.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Smartwares LED nástěnná lampa se senzorem den/noc 10.045.31 od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Smartwares LED nástěnná lampa se senzorem den/noc 10.045.31}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Smartwares LED nástěnná lampa se senzorem den/noc 10.045.31 mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Smartwares LED nástěnná lampa se senzorem den/noc 10.045.31 Smartwares - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Smartwares LED nástěnná lampa se senzorem den/noc 10.045.31, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Smartwares LED nástěnná lampa se senzorem den/noc 10.045.31 Smartwares na zahradu

Smartwares LED nástěnná lampa se senzorem den/noc 10.045.31 Nástěnné Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Smartwares LED nástěnná lampa se senzorem den/noc 10.045.31 i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada Smartwares, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 899 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Smartwares LED nástěnná lampa se senzorem den/noc 10.045.31 na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Smartwares
- číslo EAN 8711387169052 z výroby
- produkt je v kategorii Nástěnné


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Smartwares LED nástěnná lampa se senzorem den/noc 10.045.31 Nástěnné
Cena zboží
899 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Nástěnné Smartwares

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Smartwares LED nástěnná lampa se senzorem den/noc 10.045.31) potřebujete dokumentaci od výrobce (Smartwares), manuály 8711387169052, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.