Info o Smaltovaná hranatá forma na koláč Kitchen Craft Living Nostalgia, 18 cm - hodnocení a parametry

Informace: Smaltovaná hranatá forma na koláč Kitchen Craft Living Nostalgia, 18 cm Nádoby a formy na pečení Kitchen Craft

Popis produktu: Jednoduchá, ale i tak výrazná! Kolekce Living Nostalgia svými tvary a zpracováním odkazuje na klasické kuchyně našich babiček a prababiček. I tak má v sobě ale dar vypadat moderně a aktuálně, takže se hodí i do minimalistických kuchyní zařízených ve studených barvách. A v té dřevěné a klasické zase vypadá přirozeně a krásně vintage. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Smaltovaná hranatá forma na koláč Kitchen Craft Living Nostalgia, 18 cm za skvělou cenu 229 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Nádoby a formy na pečení na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Smaltovaná hranatá forma na koláč Kitchen Craft Living Nostalgia, 18 cm

Lukáš
Pro mé potřeby je Kitchen Craft Smaltovaná hranatá forma na koláč Kitchen Craft Living Nostalgia, 18 cm skvělá volba v kategorii Nádoby a formy na pečení.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Smaltovaná hranatá forma na koláč Kitchen Craft Living Nostalgia, 18 cm od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Smaltovaná hranatá forma na koláč Kitchen Craft Living Nostalgia, 18 cm}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Smaltovaná hranatá forma na koláč Kitchen Craft Living Nostalgia, 18 cm mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Smaltovaná hranatá forma na koláč Kitchen Craft Living Nostalgia, 18 cm Kitchen Craft - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Smaltovaná hranatá forma na koláč Kitchen Craft Living Nostalgia, 18 cm, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Smaltovaná hranatá forma na koláč Kitchen Craft Living Nostalgia, 18 cm Kitchen Craft na zahradu

Smaltovaná hranatá forma na koláč Kitchen Craft Living Nostalgia, 18 cm Nádoby a formy na pečení Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Smaltovaná hranatá forma na koláč Kitchen Craft Living Nostalgia, 18 cm i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz Kitchen Craft, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 229 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Smaltovaná hranatá forma na koláč Kitchen Craft Living Nostalgia, 18 cm na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Kitchen Craft
- číslo EAN 5028250603579 z výroby
- produkt je v kategorii Nádoby a formy na pečení


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Smaltovaná hranatá forma na koláč Kitchen Craft Living Nostalgia, 18 cm Nádoby a formy na pečení
Cena zboží
229 Kč
Dostupnost
18.04.2021
Doprava
od 45 Kč
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Nádoby a formy na pečení Kitchen Craft

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Smaltovaná hranatá forma na koláč Kitchen Craft Living Nostalgia, 18 cm) potřebujete dokumentaci od výrobce (Kitchen Craft), manuály 5028250603579, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.