Info o Slunečník s kličkou antracit - 3 m - hodnocení a parametry

Informace: Slunečník s kličkou antracit - 3 m Zahradní slunečníky a doplňky Garthen

Popis produktu: Slunečník o průměru 3 m je vybavenen kličkou pro snadné otevírání a zavírání. Textílie je odnímatelná a můžete jí ručně vyprat. Integrovaná střešní krytka zabraňuje nahromadění tepla pod slunečníkem. Součástí dodávky není stojan na slunečníky! Technické údaje: průměr: cca 300 cm celková výška: cca 230 cm potah slunečníku: polyester 160 g / m² barva: antracitová (tmavě šedá) průměr trubek: přibližně 3,6 cm materiál trubek: ocel dvoudílný stožár 6 žeber klika celková hmotnost: cca 7 kg UV ochrana: UPF 50+ (98% UV záření je blokováno) Obsah balení: 1 x slunečník s kličkou antracit  - 3 m ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Slunečník s kličkou antracit - 3 m za skvělou cenu 499 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Zahradní slunečníky a doplňky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Slunečník s kličkou antracit - 3 m

Lukáš
Pro mé potřeby je Garthen Slunečník s kličkou antracit - 3 m skvělá volba v kategorii Zahradní slunečníky a doplňky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Slunečník s kličkou antracit - 3 m od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Slunečník s kličkou antracit - 3 m}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Slunečník s kličkou antracit - 3 m mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Slunečník s kličkou antracit - 3 m Garthen - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Slunečník s kličkou antracit - 3 m, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Slunečník s kličkou antracit - 3 m Garthen na zahradu

Slunečník s kličkou antracit - 3 m Zahradní slunečníky a doplňky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Slunečník s kličkou antracit - 3 m i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Garthen, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 499 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Slunečník s kličkou antracit - 3 m na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Garthen
- číslo EAN 11111 z výroby
- produkt je v kategorii Zahradní slunečníky a doplňky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Slunečník s kličkou antracit - 3 m Zahradní slunečníky a doplňky
Cena zboží
499 Kč
Dostupnost
(Skladem) 28.09.2020
Doprava
od 109 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Zahradní slunečníky a doplňky Garthen

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Slunečník s kličkou antracit - 3 m) potřebujete dokumentaci od výrobce (Garthen), manuály 11111, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.