Info o Slunečník modro-bílý 180 cm - hodnocení a parametry

Informace: Slunečník modro-bílý 180 cm Slunečníky Cappa2

Popis produktu: Slunečník Slunečník modro-bílý 180 cm: Posezení na zahradě či terase se v létě neobejde bez důkladného zastínění. Pokud nemáte terasu zastřešenou, před pálícím sluncem vás spolehlivě ochrání modro-bílý slunečník o průměru 240 cm. Svrchní materiál slunečníku je vyroben z polyesteru, který je opatřen stříbrným nátěrem. Ten zamezuje proniknutí UV paprsků a vy jste tak dokonale chráněni před slunečním zářením. Ohebný kloub pro možnost náklonu zajistí snadné nastavení slunečníku potřebným směrem. Pro lepší stabilitu je opatřen hrotem pro zapíchnutí slunečníku do země či stojánku. Klíčové vlastnosti slunečníkustříbrný nátěr zamezuje proniknutí UV paprskůohebný kloub pro snadné nastavení slunečníkuhrot pro stabilnější zapíchnutí do země či stojánku ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Slunečník modro-bílý 180 cm za skvělou cenu 379 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Slunečníky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Slunečník modro-bílý 180 cm

Lukáš
Pro mé potřeby je Cappa2 Slunečník modro-bílý 180 cm skvělá volba v kategorii Slunečníky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Slunečník modro-bílý 180 cm od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Slunečník modro-bílý 180 cm}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Slunečník modro-bílý 180 cm mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Slunečník modro-bílý 180 cm Cappa2 - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Slunečník modro-bílý 180 cm, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Slunečník modro-bílý 180 cm Cappa2 na zahradu

Slunečník modro-bílý 180 cm Slunečníky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Slunečník modro-bílý 180 cm i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada Cappa2, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 379 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Slunečník modro-bílý 180 cm na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Cappa2
- číslo EAN 8592160039768 z výroby
- produkt je v kategorii Slunečníky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Slunečník modro-bílý 180 cm Slunečníky
Cena zboží
379 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Slunečníky Cappa2

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Slunečník modro-bílý 180 cm) potřebujete dokumentaci od výrobce (Cappa2), manuály 8592160039768, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.