Info o Slané pochúťky: Pagáče, tyčinky, slané rolády - hodnocení a parametry

Informace: Slané pochúťky: Pagáče, tyčinky, slané rolády Ostatní FONI book

Popis produktu: Kniha Slané pochúťky: Pagáče, tyčinky, slané rolády: V súčasnosti nájdete v obchodoch širokú ponuku slaných dobrôt, ak však túžite po domácich chutiach a máte trošku času, za pomoci tejto knižky si ich môžete aj sami ľahko a rýchlo pripraviť. Fotografie krok za krokom pomôžu ľahšie zvládnuť pracovné postupy. Takto si môžete na každú príležitosť upiecť vynikajúce pochúťky pre rodinu, priateľov, či hostí. V knihe nájdete: vianočné slané pečivo, veľkonočné slané pečivo, slané pečivo pre návštevy, slané pečivo pre deti, jednoduché a rýchle slané pečivo na každý deň ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Slané pochúťky: Pagáče, tyčinky, slané rolády za skvělou cenu 207 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Ostatní na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Slané pochúťky: Pagáče, tyčinky, slané rolády

Lukáš
Pro mé potřeby je FONI book Slané pochúťky: Pagáče, tyčinky, slané rolády skvělá volba v kategorii Ostatní.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Slané pochúťky: Pagáče, tyčinky, slané rolády od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Slané pochúťky: Pagáče, tyčinky, slané rolády}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Slané pochúťky: Pagáče, tyčinky, slané rolády mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Slané pochúťky: Pagáče, tyčinky, slané rolády FONI book - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Slané pochúťky: Pagáče, tyčinky, slané rolády, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Slané pochúťky: Pagáče, tyčinky, slané rolády FONI book na zahradu

Slané pochúťky: Pagáče, tyčinky, slané rolády Ostatní Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Slané pochúťky: Pagáče, tyčinky, slané rolády i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada FONI book, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 207 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Slané pochúťky: Pagáče, tyčinky, slané rolády na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce FONI book
- číslo EAN 9788089637997 z výroby
- produkt je v kategorii Ostatní


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Slané pochúťky: Pagáče, tyčinky, slané rolády Ostatní
Cena zboží
207 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Ostatní FONI book

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Slané pochúťky: Pagáče, tyčinky, slané rolády) potřebujete dokumentaci od výrobce (FONI book), manuály 9788089637997, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.