Info o Slané pochoutky: Pagáče, tyčinky, slané rolády - hodnocení a parametry

Informace: Slané pochoutky: Pagáče, tyčinky, slané rolády Ostatní EXBOOK

Popis produktu: Kniha Slané pochoutky: Pagáče, tyčinky, slané rolády:V současnosti lze najít v obchodech širokou nabídku slaných pochoutek, pokud ovšem upřednostňujete domácí výrobu a uděláte si čas, pomocí této knížky si je můžete jednoduše a rychle připravit i sami. Fotografie krok za krokem vám pomohou lépe zvládnout pracovní postupy. Díky tomu si můžete ke každé příležitosti upéct vynikající pochoutky pro rodinu, přátele či hosty.... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Slané pochoutky: Pagáče, tyčinky, slané rolády za skvělou cenu 180 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Ostatní na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Slané pochoutky: Pagáče, tyčinky, slané rolády

Lukáš
Pro mé potřeby je EXBOOK Slané pochoutky: Pagáče, tyčinky, slané rolády skvělá volba v kategorii Ostatní.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Slané pochoutky: Pagáče, tyčinky, slané rolády od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Slané pochoutky: Pagáče, tyčinky, slané rolády}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Slané pochoutky: Pagáče, tyčinky, slané rolády mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Slané pochoutky: Pagáče, tyčinky, slané rolády EXBOOK - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Slané pochoutky: Pagáče, tyčinky, slané rolády, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Slané pochoutky: Pagáče, tyčinky, slané rolády EXBOOK na zahradu

Slané pochoutky: Pagáče, tyčinky, slané rolády Ostatní Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Slané pochoutky: Pagáče, tyčinky, slané rolády i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada EXBOOK, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 180 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Slané pochoutky: Pagáče, tyčinky, slané rolády na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce EXBOOK
- číslo EAN 9788082040015 z výroby
- produkt je v kategorii Ostatní


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Slané pochoutky: Pagáče, tyčinky, slané rolády Ostatní
Cena zboží
180 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Ostatní EXBOOK

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Slané pochoutky: Pagáče, tyčinky, slané rolády) potřebujete dokumentaci od výrobce (EXBOOK), manuály 9788082040015, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.