Info o Sladkosti a slanosti: Maminčiny recepty - hodnocení a parametry

Informace: Sladkosti a slanosti: Maminčiny recepty Tématické kuchařky Rubico

Popis produktu: Kniha Sladkosti a slanosti: Maminčiny recepty: Dáte si ke kávě rádi sladký koláč nebo zákusek? Nebo vás více láká sklenka vína a k zakousnutí něco slaného? Ať patříte do první nebo druhé skupiny, tato kniha je tu právě pro vás - obsahuje totiž spoustu receptů na sladké i slané pečení. Svůj recept zde najdou úplní začátečníci i pokročilí kuchaři. Všechny recepty jsou autorkou vlastnoručně vyzkoušené, pokrmy ochutnané a výsledné dobroty lze doporučit všem labužníkům. V ingrediencích nenajdete žádné exotické suroviny. Vše, co potřebujete k přípravě dobrot, nakoupíte v nejbližším supermarketu. Každý recept je doplněn fotografií, abyste se mohli rozhodnout, jestli je právě tato pochoutka pro vás ta pravá.... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Sladkosti a slanosti: Maminčiny recepty za skvělou cenu 212 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Tématické kuchařky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Sladkosti a slanosti: Maminčiny recepty

Lukáš
Pro mé potřeby je Rubico Sladkosti a slanosti: Maminčiny recepty skvělá volba v kategorii Tématické kuchařky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Sladkosti a slanosti: Maminčiny recepty od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Sladkosti a slanosti: Maminčiny recepty}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Sladkosti a slanosti: Maminčiny recepty mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Sladkosti a slanosti: Maminčiny recepty Rubico - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Sladkosti a slanosti: Maminčiny recepty, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Sladkosti a slanosti: Maminčiny recepty Rubico na zahradu

Sladkosti a slanosti: Maminčiny recepty Tématické kuchařky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Sladkosti a slanosti: Maminčiny recepty i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada Rubico, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 212 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Sladkosti a slanosti: Maminčiny recepty na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Rubico
- číslo EAN 9788073462314 z výroby
- produkt je v kategorii Tématické kuchařky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Sladkosti a slanosti: Maminčiny recepty Tématické kuchařky
Cena zboží
212 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Tématické kuchařky Rubico

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Sladkosti a slanosti: Maminčiny recepty) potřebujete dokumentaci od výrobce (Rubico), manuály 9788073462314, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.