Info o Skrytá zárubeň AKTIVE 25/15 povrch elox – 800mm - hodnocení a parametry

Informace: Skrytá zárubeň AKTIVE 25/15 povrch elox – 800mm zárubně JAP

Popis produktu: Skrytá zárubeň pro dveřní křídla otevíravá směrem od sebe z pohledové strany.... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod DEK.cz nabízí zboží Skrytá zárubeň AKTIVE 25/15 povrch elox – 800mm za skvělou cenu 9 453 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů zárubně na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Skrytá zárubeň AKTIVE 25/15 povrch elox – 800mm

Lukáš
Pro mé potřeby je JAP Skrytá zárubeň AKTIVE 25/15 povrch elox – 800mm skvělá volba v kategorii zárubně.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Skrytá zárubeň AKTIVE 25/15 povrch elox – 800mm od xkrát prověřeného e-shopu DEK.cz.


Honza
Na DEK.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Skrytá zárubeň AKTIVE 25/15 povrch elox – 800mm}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Skrytá zárubeň AKTIVE 25/15 povrch elox – 800mm mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Skrytá zárubeň AKTIVE 25/15 povrch elox – 800mm JAP - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Skrytá zárubeň AKTIVE 25/15 povrch elox – 800mm, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Skrytá zárubeň AKTIVE 25/15 povrch elox – 800mm JAP na zahradu

Skrytá zárubeň AKTIVE 25/15 povrch elox – 800mm zárubně Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Skrytá zárubeň AKTIVE 25/15 povrch elox – 800mm i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu DEK.cz JAP, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 9 453 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Skrytá zárubeň AKTIVE 25/15 povrch elox – 800mm na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce JAP
- číslo EAN z výroby
- produkt je v kategorii zárubně


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu DEK.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Skrytá zárubeň AKTIVE 25/15 povrch elox – 800mm zárubně
Cena zboží
9 453 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » DEK.cz
Doručení zárubně JAP

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Skrytá zárubeň AKTIVE 25/15 povrch elox – 800mm) potřebujete dokumentaci od výrobce (JAP), manuály , obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu DEK.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.