Info o Škola hry na keyboard - hodnocení a parametry

Informace: Škola hry na keyboard Hudba, zpěvníky, příručky G+W

Popis produktu: Kniha Škola hry na keyboard: Velmi dobře zpracovaná a mnohaletou praxí ověřená učebnice na klávesové nástroje od zkušeného pedagoga, vhodná pro ZUŠ i pro samouky, pro děti i dospělé. Cvičení různých stylů (lidové písně, taneční rytmy, rock, …). Obsahuje grafickou přílohu s velkým množstvím často užívaných akordů.... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Škola hry na keyboard za skvělou cenu 140 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Hudba, zpěvníky, příručky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Škola hry na keyboard

Lukáš
Pro mé potřeby je G+W Škola hry na keyboard skvělá volba v kategorii Hudba, zpěvníky, příručky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Škola hry na keyboard od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Škola hry na keyboard}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Škola hry na keyboard mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Škola hry na keyboard G+W - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Škola hry na keyboard, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Škola hry na keyboard G+W na zahradu

Škola hry na keyboard Hudba, zpěvníky, příručky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Škola hry na keyboard i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada G+W, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 140 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Škola hry na keyboard na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce G+W
- číslo EAN 9790706509020 z výroby
- produkt je v kategorii Hudba, zpěvníky, příručky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Škola hry na keyboard Hudba, zpěvníky, příručky
Cena zboží
140 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Hudba, zpěvníky, příručky G+W

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Škola hry na keyboard) potřebujete dokumentaci od výrobce (G+W), manuály 9790706509020, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.