Info o Sklenice s brčkem Parlane Straw - hodnocení a parametry

Informace: Sklenice s brčkem Parlane Straw Sklenice a skleničky Parlane

Popis produktu: Nedaří se vám dodržovat pitný režim? Pak si vodu naservírujte do této stylové sklenice s brčkem a hned to půjde samo! Ideální také na léto na servírování limonády vašim hostům. - Materiál: sklo - Rozměry: 20 x 8 x 8 cm ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Sklenice s brčkem Parlane Straw za skvělou cenu 69 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Sklenice a skleničky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Sklenice s brčkem Parlane Straw

Lukáš
Pro mé potřeby je Parlane Sklenice s brčkem Parlane Straw skvělá volba v kategorii Sklenice a skleničky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Sklenice s brčkem Parlane Straw od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Sklenice s brčkem Parlane Straw}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Sklenice s brčkem Parlane Straw mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Sklenice s brčkem Parlane Straw Parlane - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Sklenice s brčkem Parlane Straw, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Sklenice s brčkem Parlane Straw Parlane na zahradu

Sklenice s brčkem Parlane Straw Sklenice a skleničky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Sklenice s brčkem Parlane Straw i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz Parlane, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 69 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Sklenice s brčkem Parlane Straw na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Parlane
- číslo EAN z výroby
- produkt je v kategorii Sklenice a skleničky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Sklenice s brčkem Parlane Straw Sklenice a skleničky
Cena zboží
69 Kč
Dostupnost
19.01.2021
Doprava
od 45 Kč
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Sklenice a skleničky Parlane

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Sklenice s brčkem Parlane Straw) potřebujete dokumentaci od výrobce (Parlane), manuály , obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.