Info o Skleněný odkládací stolek Bold Monkey Money On My Mind - hodnocení a parametry

Informace: Skleněný odkládací stolek Bold Monkey Money On My Mind Konferenční stolky Bold Monkey

Popis produktu:

Jednoduchý odkládací stolek Money On My Mind značky Bold Monkey přebírá charakteristické prvky ze stylu art deco a minimalismu. Skleněná deska je uložena na kovové konstrukci v bronzové barvě. Pod ní je elegantně řešený úložný prostor ve tvaru obráceného trojúhelníku. Ten nabízí dostatek místa pro časopisy, knihy a další drobnosti. Svým zpracováním a decentním designem se skvěle hodí nejen do moderně laděných interiérů, ale také designového prostředí.

Tip: K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. Po umytí vytřete povrch do sucha jemným hadříkem. Při mytí je dobré netlačit na povrch nábytku a vyhýbat se místům, které nejsou chráněné fólií či lakem.

... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod designovynabytek.cz nabízí zboží Skleněný odkládací stolek Bold Monkey Money On My Mind za skvělou cenu 3 861 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Konferenční stolky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Skleněný odkládací stolek Bold Monkey Money On My Mind

Lukáš
Pro mé potřeby je Bold Monkey Skleněný odkládací stolek Bold Monkey Money On My Mind skvělá volba v kategorii Konferenční stolky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Skleněný odkládací stolek Bold Monkey Money On My Mind od xkrát prověřeného e-shopu designovynabytek.cz.


Honza
Na designovynabytek.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Skleněný odkládací stolek Bold Monkey Money On My Mind}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Skleněný odkládací stolek Bold Monkey Money On My Mind mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Skleněný odkládací stolek Bold Monkey Money On My Mind Bold Monkey - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Skleněný odkládací stolek Bold Monkey Money On My Mind, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Skleněný odkládací stolek Bold Monkey Money On My Mind Bold Monkey na zahradu

Skleněný odkládací stolek Bold Monkey Money On My Mind Konferenční stolky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Skleněný odkládací stolek Bold Monkey Money On My Mind i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu designovynabytek.cz Bold Monkey, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 3 861 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Skleněný odkládací stolek Bold Monkey Money On My Mind na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Bold Monkey
- číslo EAN 8718548048386 z výroby
- produkt je v kategorii Konferenční stolky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu designovynabytek.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Skleněný odkládací stolek Bold Monkey Money On My Mind Konferenční stolky
Cena zboží
3 861 Kč
Dostupnost
07.10.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » designovynabytek.cz
Doručení Konferenční stolky Bold Monkey

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Skleněný odkládací stolek Bold Monkey Money On My Mind) potřebujete dokumentaci od výrobce (Bold Monkey), manuály 8718548048386, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu designovynabytek.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.