Info o Skleněný kulatý odkládací stolek DUTCHBONE Torn - hodnocení a parametry

Informace: Skleněný kulatý odkládací stolek DUTCHBONE Torn Konferenční stolky Dutchbone

Popis produktu:

Designem odkládacího stolku DUTCHBONE Torn se řadí mezi originální kousky vašeho vintage interiéru. Díky 3 skleněným policím vzniká prostorné úložiště pro váš inventář. Kovová konstrukce ve zlaté barvě dodává stolku ten správný šmrnc a eleganci.

Tip: K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. Po umytí vytřete povrch do sucha jemným hadříkem. Při mytí je dobré netlačit na povrch nábytku a vyhýbat se místům, které nejsou chráněné fólií či lakem.

 

 

... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod designovynabytek.cz nabízí zboží Skleněný kulatý odkládací stolek DUTCHBONE Torn za skvělou cenu 4 561 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Konferenční stolky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Skleněný kulatý odkládací stolek DUTCHBONE Torn

Lukáš
Pro mé potřeby je Dutchbone Skleněný kulatý odkládací stolek DUTCHBONE Torn skvělá volba v kategorii Konferenční stolky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Skleněný kulatý odkládací stolek DUTCHBONE Torn od xkrát prověřeného e-shopu designovynabytek.cz.


Honza
Na designovynabytek.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Skleněný kulatý odkládací stolek DUTCHBONE Torn}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Skleněný kulatý odkládací stolek DUTCHBONE Torn mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Skleněný kulatý odkládací stolek DUTCHBONE Torn Dutchbone - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Skleněný kulatý odkládací stolek DUTCHBONE Torn, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Skleněný kulatý odkládací stolek DUTCHBONE Torn Dutchbone na zahradu

Skleněný kulatý odkládací stolek DUTCHBONE Torn Konferenční stolky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Skleněný kulatý odkládací stolek DUTCHBONE Torn i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu designovynabytek.cz Dutchbone, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 4 561 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Skleněný kulatý odkládací stolek DUTCHBONE Torn na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Dutchbone
- číslo EAN 8718548046696 z výroby
- produkt je v kategorii Konferenční stolky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu designovynabytek.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Skleněný kulatý odkládací stolek DUTCHBONE Torn Konferenční stolky
Cena zboží
4 561 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » designovynabytek.cz
Doručení Konferenční stolky Dutchbone

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Skleněný kulatý odkládací stolek DUTCHBONE Torn) potřebujete dokumentaci od výrobce (Dutchbone), manuály 8718548046696, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu designovynabytek.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.