Info o Skleněný konferenční stolek DUTCHBONE Sita - hodnocení a parametry

Informace: Skleněný konferenční stolek DUTCHBONE Sita Konferenční stolky Dutchbone

Popis produktu:

Designový stolek DUTCHBONE Sita je unikátní kousek do vašeho obývacího pokoje laděného do vintage stylu. Kombinace skleněné desky a konstrukce z MDF desek představuje elegantní spojení a dokonalost. 

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod designovynabytek.cz nabízí zboží Skleněný konferenční stolek DUTCHBONE Sita za skvělou cenu 9 408 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Konferenční stolky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Skleněný konferenční stolek DUTCHBONE Sita

Lukáš
Pro mé potřeby je Dutchbone Skleněný konferenční stolek DUTCHBONE Sita skvělá volba v kategorii Konferenční stolky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Skleněný konferenční stolek DUTCHBONE Sita od xkrát prověřeného e-shopu designovynabytek.cz.


Honza
Na designovynabytek.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Skleněný konferenční stolek DUTCHBONE Sita}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Skleněný konferenční stolek DUTCHBONE Sita mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Skleněný konferenční stolek DUTCHBONE Sita Dutchbone - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Skleněný konferenční stolek DUTCHBONE Sita, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Skleněný konferenční stolek DUTCHBONE Sita Dutchbone na zahradu

Skleněný konferenční stolek DUTCHBONE Sita Konferenční stolky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Skleněný konferenční stolek DUTCHBONE Sita i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu designovynabytek.cz Dutchbone, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 9 408 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Skleněný konferenční stolek DUTCHBONE Sita na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Dutchbone
- číslo EAN 8718548046658 z výroby
- produkt je v kategorii Konferenční stolky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu designovynabytek.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Skleněný konferenční stolek DUTCHBONE Sita Konferenční stolky
Cena zboží
9 408 Kč
Dostupnost
10.10.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » designovynabytek.cz
Doručení Konferenční stolky Dutchbone

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Skleněný konferenční stolek DUTCHBONE Sita) potřebujete dokumentaci od výrobce (Dutchbone), manuály 8718548046658, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu designovynabytek.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.