Info o Skleněná nádoba na limonádu Bambum Tasev Didim, objem 1,5 l - hodnocení a parametry

Informace: Skleněná nádoba na limonádu Bambum Tasev Didim, objem 1,5 l Karafy Bambum

Popis produktu: Na limonádu, na víno, na bouli, na punč, anebo jenom na lahodnou pramenitou vodu? Tahle skleněná nádoba donutí i ty největší odpůrce dodržování pitného režimu, aby se napili. Ideální na večírky a zahradní oslavy! ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Skleněná nádoba na limonádu Bambum Tasev Didim, objem 1,5 l za skvělou cenu 1 089 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Karafy na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Skleněná nádoba na limonádu Bambum Tasev Didim, objem 1,5 l

Lukáš
Pro mé potřeby je Bambum Skleněná nádoba na limonádu Bambum Tasev Didim, objem 1,5 l skvělá volba v kategorii Karafy.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Skleněná nádoba na limonádu Bambum Tasev Didim, objem 1,5 l od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Skleněná nádoba na limonádu Bambum Tasev Didim, objem 1,5 l}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Skleněná nádoba na limonádu Bambum Tasev Didim, objem 1,5 l mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Skleněná nádoba na limonádu Bambum Tasev Didim, objem 1,5 l Bambum - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Skleněná nádoba na limonádu Bambum Tasev Didim, objem 1,5 l, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Skleněná nádoba na limonádu Bambum Tasev Didim, objem 1,5 l Bambum na zahradu

Skleněná nádoba na limonádu Bambum Tasev Didim, objem 1,5 l Karafy Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Skleněná nádoba na limonádu Bambum Tasev Didim, objem 1,5 l i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz Bambum, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 1 089 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Skleněná nádoba na limonádu Bambum Tasev Didim, objem 1,5 l na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Bambum
- číslo EAN z výroby
- produkt je v kategorii Karafy


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Skleněná nádoba na limonádu Bambum Tasev Didim, objem 1,5 l Karafy
Cena zboží
1 089 Kč
Dostupnost
03.03.2021
Doprava
od 45 Kč
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Karafy Bambum

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Skleněná nádoba na limonádu Bambum Tasev Didim, objem 1,5 l) potřebujete dokumentaci od výrobce (Bambum), manuály , obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.