Info o Skleněná lahev Equa Eternity, 0,55 l - hodnocení a parametry

Informace: Skleněná lahev Equa Eternity, 0,55 l Lahve a hrnky Equa

Popis produktu: Máte problém s dodržováním pitného režimu a otázka životního prostředí vám není cizí? Tak jsou pro vás recyklovatelné lahve Equa jako stvořené! Přestože jsou vyrobeny ze skla, jsou vhodné pro každodenní používání. Jsou stále velmi lehké, a tak je můžete dát pohodlně do kabelky nebo batohu, a mít je tak stále po ruce. Díky jedinečným vlastnostem borosilikátového skla jsou lahve navíc velmi pevné a odolné a jejich ergonometrie je uzpůsobena tak, aby vám dokonale padly do ruky. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Skleněná lahev Equa Eternity, 0,55 l za skvělou cenu 519 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Lahve a hrnky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Skleněná lahev Equa Eternity, 0,55 l

Lukáš
Pro mé potřeby je Equa Skleněná lahev Equa Eternity, 0,55 l skvělá volba v kategorii Lahve a hrnky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Skleněná lahev Equa Eternity, 0,55 l od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Skleněná lahev Equa Eternity, 0,55 l}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Skleněná lahev Equa Eternity, 0,55 l mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Skleněná lahev Equa Eternity, 0,55 l Equa - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Skleněná lahev Equa Eternity, 0,55 l, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Skleněná lahev Equa Eternity, 0,55 l Equa na zahradu

Skleněná lahev Equa Eternity, 0,55 l Lahve a hrnky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Skleněná lahev Equa Eternity, 0,55 l i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz Equa, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 519 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Skleněná lahev Equa Eternity, 0,55 l na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Equa
- číslo EAN z výroby
- produkt je v kategorii Lahve a hrnky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Skleněná lahev Equa Eternity, 0,55 l Lahve a hrnky
Cena zboží
519 Kč
Dostupnost
25.04.2021
Doprava
od 45 Kč
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Lahve a hrnky Equa

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Skleněná lahev Equa Eternity, 0,55 l) potřebujete dokumentaci od výrobce (Equa), manuály , obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.