Info o Skleněná konvička se sítkem Bambum Tasev, 500 ml - hodnocení a parametry

Informace: Skleněná konvička se sítkem Bambum Tasev, 500 ml Konvičky Bambum

Popis produktu: Povyšte čajovou chvilku na něco příjemného a intimního. Skleněná konvička je odolná proti vysokým teplotám a její součástí je i sítko na pohodlnější přípravu čaje. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Skleněná konvička se sítkem Bambum Tasev, 500 ml za skvělou cenu 589 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Konvičky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Skleněná konvička se sítkem Bambum Tasev, 500 ml

Lukáš
Pro mé potřeby je Bambum Skleněná konvička se sítkem Bambum Tasev, 500 ml skvělá volba v kategorii Konvičky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Skleněná konvička se sítkem Bambum Tasev, 500 ml od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Skleněná konvička se sítkem Bambum Tasev, 500 ml}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Skleněná konvička se sítkem Bambum Tasev, 500 ml mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Skleněná konvička se sítkem Bambum Tasev, 500 ml Bambum - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Skleněná konvička se sítkem Bambum Tasev, 500 ml, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Skleněná konvička se sítkem Bambum Tasev, 500 ml Bambum na zahradu

Skleněná konvička se sítkem Bambum Tasev, 500 ml Konvičky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Skleněná konvička se sítkem Bambum Tasev, 500 ml i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz Bambum, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 589 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Skleněná konvička se sítkem Bambum Tasev, 500 ml na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Bambum
- číslo EAN 8680136025898 z výroby
- produkt je v kategorii Konvičky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Skleněná konvička se sítkem Bambum Tasev, 500 ml Konvičky
Cena zboží
589 Kč
Dostupnost
28.02.2021
Doprava
od 45 Kč
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Konvičky Bambum

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Skleněná konvička se sítkem Bambum Tasev, 500 ml) potřebujete dokumentaci od výrobce (Bambum), manuály 8680136025898, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.