Info o Skládací kempinková židle s opěrkou, držákem a taškou - hodnocení a parametry

Informace: Skládací kempinková židle s opěrkou, držákem a taškou Zahradní židle a křesla Divero

Popis produktu: Velmi pohodlná a praktická skládací stolička. Každý rybář, myslivec, sportovec ocení tuto židli pro její snadné použití a kompaktní velikost balení. V loketní opěrce je integrován praktický držák nápojů, ve kterém lze samozřejmě také uložit např. mobilní telefon nebo jiné drobnosti. Technické údaje: šířka: 52 cm hloubka 50 cm výška 85 cm výška sedu cca: 40 cm výška opěradla cca: 40 cm plocha sedáku cca: 39 x 36 cm průměr držáku nápojů cca: 7,5 cm délka přenosné tašky cca: 85 cm barva: oranžová hmotnost: 2,2 kg nosnost až 120 kg materiál rámu: trubková ocel, černě lakovaná materiál potahu: polyesterová tkanina, oranžová odolná proti roztržení nohy s profilem, stabilní a protiskluzové Obsah balení: 1 x skládací kempinková židle s opěrkou, držákem 1 x přenosná taška ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Skládací kempinková židle s opěrkou, držákem a taškou za skvělou cenu 302 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Zahradní židle a křesla na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Skládací kempinková židle s opěrkou, držákem a taškou

Lukáš
Pro mé potřeby je Divero Skládací kempinková židle s opěrkou, držákem a taškou skvělá volba v kategorii Zahradní židle a křesla.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Skládací kempinková židle s opěrkou, držákem a taškou od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Skládací kempinková židle s opěrkou, držákem a taškou }.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Skládací kempinková židle s opěrkou, držákem a taškou mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Skládací kempinková židle s opěrkou, držákem a taškou Divero - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Skládací kempinková židle s opěrkou, držákem a taškou , nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Skládací kempinková židle s opěrkou, držákem a taškou Divero na zahradu

  Skládací kempinková židle s opěrkou, držákem a taškou
 Zahradní židle a křesla Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Skládací kempinková židle s opěrkou, držákem a taškou i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Divero, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 302 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Skládací kempinková židle s opěrkou, držákem a taškou na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Divero
- číslo EAN 11111 z výroby
- produkt je v kategorii Zahradní židle a křesla


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

  Skládací kempinková židle s opěrkou, držákem a taškou
 Zahradní židle a křesla
Cena zboží
302 Kč
Dostupnost
(Skladem) 30.09.2020
Doprava
od 109 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Zahradní židle a křesla Divero

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží ( Skládací kempinková židle s opěrkou, držákem a taškou ) potřebujete dokumentaci od výrobce (Divero), manuály 11111, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.