Info o SitBe Černá jídelní židle Marvel - hodnocení a parametry

Informace: SitBe Černá jídelní židle Marvel Židle SitBe

Popis produktu:

Designová židle Marvel - jednoduchá, plastová, stohovatelná židle, která si najde své místo v zasedacích místnostech, kuchyních i na zahradě.

Tip: K čištění doporučujeme použít bavlněný hadřík či kousek sametu namočený ve vlažné vodě. 

... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod designovynabytek.cz nabízí zboží SitBe Černá jídelní židle Marvel za skvělou cenu 490 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Židle na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - SitBe Černá jídelní židle Marvel

Lukáš
Pro mé potřeby je SitBe SitBe Černá jídelní židle Marvel skvělá volba v kategorii Židle.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt SitBe Černá jídelní židle Marvel od xkrát prověřeného e-shopu designovynabytek.cz.


Honza
Na designovynabytek.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého SitBe Černá jídelní židle Marvel}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu SitBe Černá jídelní židle Marvel mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka SitBe Černá jídelní židle Marvel SitBe - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o SitBe Černá jídelní židle Marvel, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží SitBe Černá jídelní židle Marvel SitBe na zahradu

SitBe Černá jídelní židle Marvel Židle Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace SitBe Černá jídelní židle Marvel i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu designovynabytek.cz SitBe, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 490 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

SitBe Černá jídelní židle Marvel na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce SitBe
- číslo EAN z výroby
- produkt je v kategorii Židle


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu designovynabytek.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

SitBe Černá jídelní židle Marvel Židle
Cena zboží
490 Kč
Dostupnost
(Skladem) 14.09.2020
Doprava
od 99 Kč
Do obchodu » designovynabytek.cz
Doručení Židle SitBe

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (SitBe Černá jídelní židle Marvel) potřebujete dokumentaci od výrobce (SitBe), manuály , obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu designovynabytek.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.