Info o SitBe Bílý stolek Loft Coffee 80 cm - hodnocení a parametry

Informace: SitBe Bílý stolek Loft Coffee 80 cm Barové stolky SitBe

Popis produktu:

Designový multifunkční stůl Coffee je snadno omyvatelný, udržovatelný a vyroben ze stálobarevného materiálu. Nejen proto je ideálním řešením pro restaurace, kavárny a menší terasy. 

Tip: Čištění povrchů plastového nábytku musíme provádět opatrně mokrým hadříkem, abychom jej nepoškrábali. K odstranění odolných skvrn použijeme mycí roztok, poté pečlivě opláchneme a osušíme.

... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod designovynabytek.cz nabízí zboží SitBe Bílý stolek Loft Coffee 80 cm za skvělou cenu 4 290 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Barové stolky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - SitBe Bílý stolek Loft Coffee 80 cm

Lukáš
Pro mé potřeby je SitBe SitBe Bílý stolek Loft Coffee 80 cm skvělá volba v kategorii Barové stolky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt SitBe Bílý stolek Loft Coffee 80 cm od xkrát prověřeného e-shopu designovynabytek.cz.


Honza
Na designovynabytek.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého SitBe Bílý stolek Loft Coffee 80 cm}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu SitBe Bílý stolek Loft Coffee 80 cm mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka SitBe Bílý stolek Loft Coffee 80 cm SitBe - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o SitBe Bílý stolek Loft Coffee 80 cm, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží SitBe Bílý stolek Loft Coffee 80 cm SitBe na zahradu

SitBe Bílý stolek Loft Coffee 80 cm Barové stolky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace SitBe Bílý stolek Loft Coffee 80 cm i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu designovynabytek.cz SitBe, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 4 290 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

SitBe Bílý stolek Loft Coffee 80 cm na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce SitBe
- číslo EAN z výroby
- produkt je v kategorii Barové stolky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu designovynabytek.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

SitBe Bílý stolek Loft Coffee 80 cm Barové stolky
Cena zboží
4 290 Kč
Dostupnost
(Skladem) 25.09.2020
Doprava
od 449 Kč
Do obchodu » designovynabytek.cz
Doručení Barové stolky SitBe

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (SitBe Bílý stolek Loft Coffee 80 cm) potřebujete dokumentaci od výrobce (SitBe), manuály , obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu designovynabytek.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.