Info o SitBe Bílý designový stůl Loft Coffee - hodnocení a parametry

Informace: SitBe Bílý designový stůl Loft Coffee Jídelní stoly SitBe

Popis produktu:

Designový multifunkční stůl Loft Coffee je snadno omyvatelný, udržovatelný a vyroben ze stálobarevného materiálu. Nejen proto je ideálním řešením pro restaurace, kavárny a menší terasy.

Tip: K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky.

 

... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod designovynabytek.cz nabízí zboží SitBe Bílý designový stůl Loft Coffee za skvělou cenu 1 699 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Jídelní stoly na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - SitBe Bílý designový stůl Loft Coffee

Lukáš
Pro mé potřeby je SitBe SitBe Bílý designový stůl Loft Coffee skvělá volba v kategorii Jídelní stoly.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt SitBe Bílý designový stůl Loft Coffee od xkrát prověřeného e-shopu designovynabytek.cz.


Honza
Na designovynabytek.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého SitBe Bílý designový stůl Loft Coffee}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu SitBe Bílý designový stůl Loft Coffee mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka SitBe Bílý designový stůl Loft Coffee SitBe - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o SitBe Bílý designový stůl Loft Coffee, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží SitBe Bílý designový stůl Loft Coffee SitBe na zahradu

SitBe Bílý designový stůl Loft Coffee Jídelní stoly Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace SitBe Bílý designový stůl Loft Coffee i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu designovynabytek.cz SitBe, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 1 699 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

SitBe Bílý designový stůl Loft Coffee na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce SitBe
- číslo EAN z výroby
- produkt je v kategorii Jídelní stoly


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu designovynabytek.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

SitBe Bílý designový stůl Loft Coffee Jídelní stoly
Cena zboží
1 699 Kč
Dostupnost
(Skladem) 23.09.2020
Doprava
od 129 Kč
Do obchodu » designovynabytek.cz
Doručení Jídelní stoly SitBe

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (SitBe Bílý designový stůl Loft Coffee) potřebujete dokumentaci od výrobce (SitBe), manuály , obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu designovynabytek.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.