Info o SitBe Antracitová transparentní židle Last - hodnocení a parametry

Informace: SitBe Antracitová transparentní židle Last Jídelní židle SitBe

Popis produktu:

Moderní jídelní a konferenční židle Last z odolného polykarbonátu ve více barevných provedeních. Tato transparentní židle skvěle doplní vaši koupelnu, kuchyini i ložnici.

Tip: K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky.

... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod designovynabytek.cz nabízí zboží SitBe Antracitová transparentní židle Last za skvělou cenu 1 779 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Jídelní židle na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - SitBe Antracitová transparentní židle Last

Lukáš
Pro mé potřeby je SitBe SitBe Antracitová transparentní židle Last skvělá volba v kategorii Jídelní židle.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt SitBe Antracitová transparentní židle Last od xkrát prověřeného e-shopu designovynabytek.cz.


Honza
Na designovynabytek.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého SitBe Antracitová transparentní židle Last}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu SitBe Antracitová transparentní židle Last mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka SitBe Antracitová transparentní židle Last SitBe - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o SitBe Antracitová transparentní židle Last, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží SitBe Antracitová transparentní židle Last SitBe na zahradu

SitBe Antracitová transparentní židle Last Jídelní židle Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace SitBe Antracitová transparentní židle Last i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu designovynabytek.cz SitBe, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 1 779 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

SitBe Antracitová transparentní židle Last na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce SitBe
- číslo EAN z výroby
- produkt je v kategorii Jídelní židle


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu designovynabytek.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

SitBe Antracitová transparentní židle Last Jídelní židle
Cena zboží
1 779 Kč
Dostupnost
(Skladem) 30.09.2020
Doprava
od 99 Kč
Do obchodu » designovynabytek.cz
Doručení Jídelní židle SitBe

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (SitBe Antracitová transparentní židle Last) potřebujete dokumentaci od výrobce (SitBe), manuály , obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu designovynabytek.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.