Info o SIT & SUN Balkónový set - hodnocení a parametry

Informace: SIT & SUN Balkónový set Sety Butlers

Popis produktu: Zahradní nábytek SIT & SUN Balkónový set: Elegantní a variabilní balkónový set SIT a SUN nabízí ideální relaxační místo. Balkónový set složený ze dvou stoliček a jednoho stolu poskytuje vysoký komfort a precizní zpracování. Set je vyroben z certifikovaného akátového dřeva v elegantním hnědém provedení. Díky možnosti složit stolek a zároveň schovat stoličky pod stůl ušetříte drahocenné místo na velmi malých balkónech a terasách. Klíčové vlastnosti balkónového setu SIT a SUNBalkónový skládací set v hnědém provedeníFSC certifikované akátové dřevoVhodné na malé terasy nebo balkónySet obsahuje 2 židle a 1 stůl Jednoduchá údržbaPravidelným čistěním udržíte set dlouhodobě v bezvadném stavu. Mýdlovou vodou snadno a rychle odstraníte nečistoty a impregnací zachováte vzhled a strukturu dřeva. Pokud set dlouhodobě nepoužíváte doporučujeme schovat do suchých a chladných míst.Rozměry stůl:76 × 64 × 72 cmRozměry stolička:33,5 × 29 × 45 cmHmotnost:18 kg ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží SIT & SUN Balkónový set za skvělou cenu 3 990 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Sety na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - SIT & SUN Balkónový set

Lukáš
Pro mé potřeby je Butlers SIT & SUN Balkónový set skvělá volba v kategorii Sety.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt SIT & SUN Balkónový set od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého SIT & SUN Balkónový set}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu SIT & SUN Balkónový set mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka SIT & SUN Balkónový set Butlers - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o SIT & SUN Balkónový set, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží SIT & SUN Balkónový set Butlers na zahradu

SIT & SUN Balkónový set Sety Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace SIT & SUN Balkónový set i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada Butlers, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 3 990 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

SIT & SUN Balkónový set na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Butlers
- číslo EAN 4035644113744 z výroby
- produkt je v kategorii Sety


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

SIT & SUN Balkónový set Sety
Cena zboží
3 990 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Sety Butlers

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (SIT & SUN Balkónový set) potřebujete dokumentaci od výrobce (Butlers), manuály 4035644113744, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.