Info o Šijeme z úpletů - hodnocení a parametry

Informace: Šijeme z úpletů Hobby Grada

Popis produktu: Kniha Šijeme z úpletů:Kniha je zaměřena na šití základních dětských oděvů z praktických úpletových látek. Je vhodná zejména pro šikovné maminky, které chtějí svým dětem dopřát originální a současně kvalitní oblečení z pohodlné pleteniny – žerzeje, vyhnout se masově vyráběnému textil a mít tak kontrolu nad oblečením svých dětí. Cílem autorky je názorně předat základní i pokročilé šicí dovednosti a ukázat jejich využití při šití nejoblíbenějších úpletových kusů dětského šatníku. Všechny návody, seřazené od jednodušších po nejsložitější, jsou podrobně popsány a doplněny přehlednou barevnou fotodokumentací.... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Šijeme z úpletů za skvělou cenu 339 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Hobby na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Šijeme z úpletů

Lukáš
Pro mé potřeby je Grada Šijeme z úpletů skvělá volba v kategorii Hobby.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Šijeme z úpletů od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Šijeme z úpletů}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Šijeme z úpletů mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Šijeme z úpletů Grada - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Šijeme z úpletů, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Šijeme z úpletů Grada na zahradu

Šijeme z úpletů Hobby Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Šijeme z úpletů i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada Grada, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 339 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Šijeme z úpletů na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Grada
- číslo EAN 9788027105267 z výroby
- produkt je v kategorii Hobby


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Šijeme z úpletů Hobby
Cena zboží
339 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Hobby Grada

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Šijeme z úpletů) potřebujete dokumentaci od výrobce (Grada), manuály 9788027105267, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.