Info o Sharks Zahradní venkovní Kemping Grill BBQ + chladící taška - hodnocení a parametry

Informace: Sharks Zahradní venkovní Kemping Grill BBQ + chladící taška Zahradní grily Sharks

Popis produktu:   Zahradní venkovní Kemping Grill BBQ + chladící taška Malý, ale velice praktický kemping gril najde uplatnění při turistických výletech nebo kempování v přírodě. Užijte si kempování s malým a lehkým grilem 2 v 1 na dřevěné uhlí nebo na dřevo se smaltovanou povrchovou úpravou. S hmotností 1 kg je gril velmi snadno přenosný a je ideální pro grilování a opékání v kempu, venkovní táboření, na chatu či k rybníku. Gril má dva rošty a horní víko s větracími otvory a je vybaven dvěma kovovými odnímatelnými podstavci. Balení obsahuje také chladicí tašku s nastavitelným popruhem přes rameno, která se perfektně hodí pro uchování chladných nápojů.Technické údaje: gril: 2x rošt větší: 25 cm menší: 23 cm hloubka: 11 cm výška grilu s podstavci: 23 cm horní víko s větracími otvory dva kovové odnímatelné podstavce grilu rukojeti regulace ohniště hmotnost: 1 kg  ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Sharks Zahradní venkovní Kemping Grill BBQ + chladící taška za skvělou cenu 359 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Zahradní grily na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Sharks Zahradní venkovní Kemping Grill BBQ + chladící taška

Lukáš
Pro mé potřeby je Sharks Sharks Zahradní venkovní Kemping Grill BBQ + chladící taška skvělá volba v kategorii Zahradní grily.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Sharks Zahradní venkovní Kemping Grill BBQ + chladící taška od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Sharks Zahradní venkovní Kemping Grill BBQ + chladící taška}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Sharks Zahradní venkovní Kemping Grill BBQ + chladící taška mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Sharks Zahradní venkovní Kemping Grill BBQ + chladící taška Sharks - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Sharks Zahradní venkovní Kemping Grill BBQ + chladící taška, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Sharks Zahradní venkovní Kemping Grill BBQ + chladící taška Sharks na zahradu

Sharks Zahradní venkovní Kemping Grill BBQ + chladící taška Zahradní grily Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Sharks Zahradní venkovní Kemping Grill BBQ + chladící taška i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Sharks, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 359 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Sharks Zahradní venkovní Kemping Grill BBQ + chladící taška na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Sharks
- číslo EAN 8594158531209 z výroby
- produkt je v kategorii Zahradní grily


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Sharks Zahradní venkovní Kemping Grill BBQ + chladící taška Zahradní grily
Cena zboží
359 Kč
Dostupnost
28.09.2020
Doprava
od 89 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Zahradní grily Sharks

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Sharks Zahradní venkovní Kemping Grill BBQ + chladící taška) potřebujete dokumentaci od výrobce (Sharks), manuály 8594158531209, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.