Info o Sharks Zahradní LED solární osvětlení - květinový keř - hodnocení a parametry

Informace: Sharks Zahradní LED solární osvětlení - květinový keř Svítidla Sharks

Popis produktu: Zahradní LED solární keř zdobí osm zářících květů, které přes den čerpají sluneční energii a za šera krásně rozzáří Vaší zahradu. Jednoduchá instalacem po nabití článku se keřík rozzáří v duhových barvách a svítí po celou noc.Technické údaje: solární panel: 2V/60 mA baterie: 1 ks, 1,2V AA /600 mAh Ni-MH (není součástí balení) žárovka: 8 ks LED, 11000-13000 mcd průměr květu: 5,5 cm barevnost květů: oranžová, červená, fialová, modrá, bílá, žlutá, zelená, růžová výška keře: 52,5 cm provozní doba: více než 8 hodin po plném nabití rozměry solárního panelu: 8x5 cm délka kabelu (keře - solár. panel): 165 cm materiál: PP (polypropylen) Obsah balení: 1 x zahradní LED solární osvětlení ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Sharks Zahradní LED solární osvětlení - květinový keř za skvělou cenu 299 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Svítidla na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Sharks Zahradní LED solární osvětlení - květinový keř

Lukáš
Pro mé potřeby je Sharks Sharks Zahradní LED solární osvětlení - květinový keř skvělá volba v kategorii Svítidla.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Sharks Zahradní LED solární osvětlení - květinový keř od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Sharks Zahradní LED solární osvětlení - květinový keř}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Sharks Zahradní LED solární osvětlení - květinový keř mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Sharks Zahradní LED solární osvětlení - květinový keř Sharks - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Sharks Zahradní LED solární osvětlení - květinový keř, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Sharks Zahradní LED solární osvětlení - květinový keř Sharks na zahradu

Sharks Zahradní LED solární osvětlení - květinový keř Svítidla Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Sharks Zahradní LED solární osvětlení - květinový keř i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Sharks, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 299 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Sharks Zahradní LED solární osvětlení - květinový keř na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Sharks
- číslo EAN 8594158534156 z výroby
- produkt je v kategorii Svítidla


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Sharks Zahradní LED solární osvětlení - květinový keř Svítidla
Cena zboží
299 Kč
Dostupnost
02.10.2020
Doprava
od 89 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Svítidla Sharks

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Sharks Zahradní LED solární osvětlení - květinový keř) potřebujete dokumentaci od výrobce (Sharks), manuály 8594158534156, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.