Info o Sharks Zahradní gril s udírnou - hodnocení a parametry

Informace: Sharks Zahradní gril s udírnou Grily na dřevěné uhlí Sharks

Popis produktu: Klasický zahradní gril s udírnou z ocelového plechu o tloušťce 1,2 mm. Zahradní gril je výbaven hned dvěma samostatnými topeništi! Pro běžné grilování se standardně využívá horní topeniště, naopak spodní topeniště je určeno primárně pro douzování, neboli nepřímé grilování. Ovšem díky samostatnému roštu jej lze využít také k běžnému grilování. Gril disponuje ventilační klapkou na boční straně spodního topeniště, která vhodně reguluje přívod vzduchu. Samotné dolní topeniště je propojené s hlavním grilem. Regulaci lze provádět také klapkou na komínku. Odkládací plocha je součástí grilu. Pro snadnější transport je gril vybaven pojezdovými kolečky a rukojetí. Technické specifikace: výška grilu: 111 cm šířka grilu: 63 cm délka grilu: 103 cm materiál: ocelový plech tloušťka 1,2 mm 2x gril vč. ohniště rozměr roštu hl. grilu: 60x26,5 cm rozměr roštu vedl. grilu: 27,5x20 cm výška komínu: 30 cm průměr komínu: 7,5 cm odkládací plocha před grilem: 61x20,5 cm teploměr – rozsah: 0 - 300°C/ 50 - 550°C 2x pojezdová kolečka: průměr 15 cm 3x madlo (2x víko, 1x přepravní) udírna držák na marinády hmotnost: 18 kg  Obsah balení: 1 x gril s udírnou ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Sharks Zahradní gril s udírnou za skvělou cenu 2 999 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Grily na dřevěné uhlí na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Sharks Zahradní gril s udírnou

Lukáš
Pro mé potřeby je Sharks Sharks Zahradní gril s udírnou skvělá volba v kategorii Grily na dřevěné uhlí.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Sharks Zahradní gril s udírnou od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Sharks Zahradní gril s udírnou}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Sharks Zahradní gril s udírnou mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Sharks Zahradní gril s udírnou Sharks - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Sharks Zahradní gril s udírnou, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Sharks Zahradní gril s udírnou Sharks na zahradu

Sharks Zahradní gril s udírnou Grily na dřevěné uhlí Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Sharks Zahradní gril s udírnou i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Sharks, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 2 999 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Sharks Zahradní gril s udírnou na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Sharks
- číslo EAN 8594158531117 z výroby
- produkt je v kategorii Grily na dřevěné uhlí


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Sharks Zahradní gril s udírnou Grily na dřevěné uhlí
Cena zboží
2 999 Kč
Dostupnost
27.10.2020
Doprava
od 159 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Grily na dřevěné uhlí Sharks

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Sharks Zahradní gril s udírnou) potřebujete dokumentaci od výrobce (Sharks), manuály 8594158531117, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.