Info o Sharks Terst 43309 Polohovatelné lehátko se střechou - šedé - hodnocení a parametry

Informace: Sharks Terst 43309 Polohovatelné lehátko se střechou - šedé  Zahradní lehátka Sharks

Popis produktu: Skládací lehátko Terst se střechou v módním šedém odstínu. K dispozici je šest poloh opěradla pro ideální polohu Vašeho těla. Součástí balení je nastavitelná stínící stříška, kterou jistě oceníte v parných dnech na přímém slunci. Lehátko lze rychle a snadno složit do úsporných rozměrů pro uskladnění.Technické údaje: lehátko se střechou materiál: ocel/textil barva textilie: šedá rozměry: 190x58x27 cm trubky: 24x0,9 mm max. nosnost: 110 kg Obsah balení: 1 x lehátko ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Sharks Terst 43309 Polohovatelné lehátko se střechou - šedé za skvělou cenu 1 499 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů  Zahradní lehátka na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Sharks Terst 43309 Polohovatelné lehátko se střechou - šedé

Lukáš
Pro mé potřeby je Sharks Sharks Terst 43309 Polohovatelné lehátko se střechou - šedé skvělá volba v kategorii  Zahradní lehátka.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Sharks Terst 43309 Polohovatelné lehátko se střechou - šedé od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Sharks Terst 43309 Polohovatelné lehátko se střechou - šedé}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Sharks Terst 43309 Polohovatelné lehátko se střechou - šedé mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Sharks Terst 43309 Polohovatelné lehátko se střechou - šedé Sharks - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Sharks Terst 43309 Polohovatelné lehátko se střechou - šedé, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Sharks Terst 43309 Polohovatelné lehátko se střechou - šedé Sharks na zahradu

Sharks Terst 43309 Polohovatelné lehátko se střechou - šedé  Zahradní lehátka Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Sharks Terst 43309 Polohovatelné lehátko se střechou - šedé i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Sharks, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 1 499 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Sharks Terst 43309 Polohovatelné lehátko se střechou - šedé na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Sharks
- číslo EAN 8594158534286 z výroby
- produkt je v kategorii  Zahradní lehátka


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Sharks Terst 43309 Polohovatelné lehátko se střechou - šedé  Zahradní lehátka
Cena zboží
1 499 Kč
Dostupnost
01.10.2020
Doprava
od 109 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení  Zahradní lehátka Sharks

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Sharks Terst 43309 Polohovatelné lehátko se střechou - šedé) potřebujete dokumentaci od výrobce (Sharks), manuály 8594158534286, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.