Info o Sharks Livigno Kempingový set - hodnocení a parametry

Informace: Sharks Livigno Kempingový set Zahradní židle a křesla Sharks

Popis produktu: Vyrážíte na dovolenou, k vodě, na chatu nebo na piknik do přírody? Pak doporučujeme praktický kempingový set Livigno. Vybalení a příprava pětidílné sady zabere sotva pár vteřin, stůl je skládací s nastavitelnou výškou ve třech polohách. Čtyři židličky s nosností až 110 kg lze pak při skládání uložit do kufříku. Skvělá cena setu pak Váš dovolenkový účet jistě nezatíží.Technické údaje: rozměry stolu: 120x60 cm nastavitelná výška stolu: 55/62/70 cm maximální nosnost stolu: 50 kg průměr trubky stolu: 19/22/25 mm tloušťka desky stolu: 5 mm rozměry židle: 30x24x36 cm maximální nosnost židle: 110 kg průměr trubky židle: 18 mm dvojité desky stolu: 4 ks 600D bílá ocel konstrukce: hliník hmotnost: 6,5 kg Obsah balení: 1 x kempingový set Livingno ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Sharks Livigno Kempingový set za skvělou cenu 999 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Zahradní židle a křesla na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Sharks Livigno Kempingový set

Lukáš
Pro mé potřeby je Sharks Sharks Livigno Kempingový set skvělá volba v kategorii Zahradní židle a křesla.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Sharks Livigno Kempingový set od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Sharks Livigno Kempingový set}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Sharks Livigno Kempingový set mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Sharks Livigno Kempingový set Sharks - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Sharks Livigno Kempingový set, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Sharks Livigno Kempingový set Sharks na zahradu

Sharks Livigno Kempingový set Zahradní židle a křesla Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Sharks Livigno Kempingový set i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Sharks, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 999 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Sharks Livigno Kempingový set na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Sharks
- číslo EAN 8594158534309 z výroby
- produkt je v kategorii Zahradní židle a křesla


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Sharks Livigno Kempingový set Zahradní židle a křesla
Cena zboží
999 Kč
Dostupnost
27.02.2020
Doprava
od 109 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Zahradní židle a křesla Sharks

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Sharks Livigno Kempingový set) potřebujete dokumentaci od výrobce (Sharks), manuály 8594158534309, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.