Info o Shaker Asobu Samba Smoke Red, 600 ml - hodnocení a parametry

Informace: Shaker Asobu Samba Smoke Red, 600 ml Lahve a hrnky Asobu

Popis produktu: Jednoduše otevřete, jednoduše zavřete a ještě jednodušeji namícháte váš oblíbený nápoj. Shaker Samba je ideální pomocník především pro sportovce a jejich nutriční nápoje, které s revoluční lahví od značky Asobu připravíte raz dva. Samba je ideální do posilovny, do práce ale i na cesty. - Objem: 600 ml - Rozměry: 8,9 x 8,9 x 27,9 cm - Mytí: doporučujeme mýt v ruce ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Shaker Asobu Samba Smoke Red, 600 ml za skvělou cenu 569 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Lahve a hrnky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Shaker Asobu Samba Smoke Red, 600 ml

Lukáš
Pro mé potřeby je Asobu Shaker Asobu Samba Smoke Red, 600 ml skvělá volba v kategorii Lahve a hrnky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Shaker Asobu Samba Smoke Red, 600 ml od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Shaker Asobu Samba Smoke Red, 600 ml}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Shaker Asobu Samba Smoke Red, 600 ml mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Shaker Asobu Samba Smoke Red, 600 ml Asobu - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Shaker Asobu Samba Smoke Red, 600 ml, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Shaker Asobu Samba Smoke Red, 600 ml Asobu na zahradu

Shaker Asobu Samba Smoke Red, 600 ml Lahve a hrnky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Shaker Asobu Samba Smoke Red, 600 ml i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz Asobu, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 569 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Shaker Asobu Samba Smoke Red, 600 ml na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Asobu
- číslo EAN 842591019319 z výroby
- produkt je v kategorii Lahve a hrnky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Shaker Asobu Samba Smoke Red, 600 ml Lahve a hrnky
Cena zboží
569 Kč
Dostupnost
26.01.2021
Doprava
od 45 Kč
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Lahve a hrnky Asobu

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Shaker Asobu Samba Smoke Red, 600 ml) potřebujete dokumentaci od výrobce (Asobu), manuály 842591019319, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.