Info o Seznamte se: Matcha - hodnocení a parametry

Informace: Seznamte se: Matcha Tématické kuchařky OMEGA

Popis produktu: Kniha Seznamte se: Matcha: Matcha je trendem moderní doby. Tento velmi specifický druh zeleného čaje vyniká mimořádnými benefity pro naše zdraví. Obsahuje celou řadu prospěšných vitamínů, minerálů a zejména antioxidantů, jejichž obsah je stonásobný oproti ostatním zeleným čajům. V kuchyni ho lze kombinovat za tepla i za studena s máslem, mlékem, smetanou, kokosovým olejem, rýží a nespočtem dalších surovin. Toho právě využívají recepty v této knize. Nečekejte jen zdravé koktejly. Najdete zde vše od nápaditých snídaní a originálních moučníků, přes pečeni na sváteční nedělní stůl až po kořeněný nápoj připomínající tak oblíbené vánoční svařené víno. Nechte se inspirovat a připravte si čaj matcha v jeho tradiční podobě, tedy jako zelený šálek plný vitamínů, nebo se vrhněte rovnou na něco složitějšího a překvapte sebe, rodinu i přátele!... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Seznamte se: Matcha za skvělou cenu 297 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Tématické kuchařky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Seznamte se: Matcha

Lukáš
Pro mé potřeby je OMEGA Seznamte se: Matcha skvělá volba v kategorii Tématické kuchařky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Seznamte se: Matcha od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Seznamte se: Matcha}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Seznamte se: Matcha mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Seznamte se: Matcha OMEGA - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Seznamte se: Matcha, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Seznamte se: Matcha OMEGA na zahradu

Seznamte se: Matcha Tématické kuchařky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Seznamte se: Matcha i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada OMEGA, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 297 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Seznamte se: Matcha na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce OMEGA
- číslo EAN 9788073907648 z výroby
- produkt je v kategorii Tématické kuchařky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Seznamte se: Matcha Tématické kuchařky
Cena zboží
297 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Tématické kuchařky OMEGA

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Seznamte se: Matcha) potřebujete dokumentaci od výrobce (OMEGA), manuály 9788073907648, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.