Info o Set SIMPLY GENIUS bazénový - hodnocení a parametry

Informace: Set SIMPLY GENIUS bazénový Bazénová chemie PROXIM

Popis produktu: Bazénová chemie Set SIMPLY GENIUS bazénový: Majitelé bazénu jistě potěší tato praktická multifunkční sada PROXIM SIMPLY GENIUS. Tento set slouží jednoduchou péči o vodu v nadzemních bazénech do 10 000 l. Součástí Simply Genius jsou hadice s průměrem 32 mm a 38 mm. V sadě nechybí dvě svorky na hadice vhodné ke všem čerpadlům dodávaným k nadzemním bazénům. Další součástí je cartridge a uzávěr s odolností proti otevření dětmi. Užitečný set Simply Genius pro všechny, kteří chtějí mít svůj bazén v čistotě po celou sezónu.  Klíčové vlastnosti multifunkční sady PROXIM SIMPLY GENIUSMultifunkční sada Proxim Simply Genius pro jednoduchou péči o voduPro nadzemní bazény do 10 000 lSoučásti sady jsou dvě hadice dvou velikostí a dvě svorkySet obsahuje také 1 ks cartridge a uzávěr odolný proti otevření dětmi ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Set SIMPLY GENIUS bazénový za skvělou cenu 799 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Bazénová chemie na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Set SIMPLY GENIUS bazénový

Lukáš
Pro mé potřeby je PROXIM Set SIMPLY GENIUS bazénový skvělá volba v kategorii Bazénová chemie.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Set SIMPLY GENIUS bazénový od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Set SIMPLY GENIUS bazénový}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Set SIMPLY GENIUS bazénový mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Set SIMPLY GENIUS bazénový PROXIM - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Set SIMPLY GENIUS bazénový, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Set SIMPLY GENIUS bazénový PROXIM na zahradu

Set SIMPLY GENIUS bazénový Bazénová chemie Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Set SIMPLY GENIUS bazénový i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada PROXIM, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 799 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Set SIMPLY GENIUS bazénový na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce PROXIM
- číslo EAN 8719244095537 z výroby
- produkt je v kategorii Bazénová chemie


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Set SIMPLY GENIUS bazénový Bazénová chemie
Cena zboží
799 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Bazénová chemie PROXIM

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Set SIMPLY GENIUS bazénový) potřebujete dokumentaci od výrobce (PROXIM), manuály 8719244095537, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.