Info o Set na masalu Kitchen Craft Indian - hodnocení a parametry

Informace: Set na masalu Kitchen Craft Indian Společenské stolování Kitchen Craft

Popis produktu: Indická kuchyně je jedna z nejoblíbenějších kuchyní na celém světě. Míchají se v ní totiž nezvyklé chutě a barvy, které ale ve výsledku příjemně polechtají chuťové buňky. S Kitchen Craft si teď tu autentickou kuchyni můžete zkusit i vy. Vezměte si na pomoc stylové pomůcky přesně určené na indická jídla, zásobujte se pořádnou dávkou kari a pusťte se do toho! - Materiál: nerez ocel - Rozměry: 17 x 7 cm - Sada: jedna velká miska, 7 menších misek na koření (vzduchotěsné) ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Set na masalu Kitchen Craft Indian za skvělou cenu 599 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Společenské stolování na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Set na masalu Kitchen Craft Indian

Lukáš
Pro mé potřeby je Kitchen Craft Set na masalu Kitchen Craft Indian skvělá volba v kategorii Společenské stolování.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Set na masalu Kitchen Craft Indian od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Set na masalu Kitchen Craft Indian}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Set na masalu Kitchen Craft Indian mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Set na masalu Kitchen Craft Indian Kitchen Craft - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Set na masalu Kitchen Craft Indian, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Set na masalu Kitchen Craft Indian Kitchen Craft na zahradu

Set na masalu Kitchen Craft Indian Společenské stolování Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Set na masalu Kitchen Craft Indian i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz Kitchen Craft, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 599 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Set na masalu Kitchen Craft Indian na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Kitchen Craft
- číslo EAN 5028250447418 z výroby
- produkt je v kategorii Společenské stolování


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Set na masalu Kitchen Craft Indian Společenské stolování
Cena zboží
599 Kč
Dostupnost
26.04.2021
Doprava
od 45 Kč
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Společenské stolování Kitchen Craft

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Set na masalu Kitchen Craft Indian) potřebujete dokumentaci od výrobce (Kitchen Craft), manuály 5028250447418, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.