Info o Set lavice s úložným prostorem a nástěnné police s háčky Hamra - hodnocení a parametry

Informace: Set lavice s úložným prostorem a nástěnné police s háčky Hamra Police Bonami

Popis produktu: Tato designově vymazlená lavice je praktickým doplňkem do nejedné předsíně. Nabízí menší úložný prostor, ale také místo k posezení. Současně s ní vám přijde i stejně esteticky pojatá polička. Pokud chcete designově nápaditý kus nábytku, kvůli kterému si nebudete muset sáhnout hluboko do kapsy, jde o ideální řešení. Hodí se tak především do prvních bydlení. Vyžaduje montáž, ovšem velmi jednoduchou, kterou zvládněte levou zadní. Materiál nevyžaduje žádnou speciální péči, stačí pravidelně oprašovat a otírat vlhkým hadříkem. Dejte si pozor na poškrábání povrchu, na to je jeho materiál více náchylnější. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Set lavice s úložným prostorem a nástěnné police s háčky Hamra za skvělou cenu 8 099 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Police na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Set lavice s úložným prostorem a nástěnné police s háčky Hamra

Lukáš
Pro mé potřeby je Bonami Set lavice s úložným prostorem a nástěnné police s háčky Hamra skvělá volba v kategorii Police.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Set lavice s úložným prostorem a nástěnné police s háčky Hamra od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Set lavice s úložným prostorem a nástěnné police s háčky Hamra}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Set lavice s úložným prostorem a nástěnné police s háčky Hamra mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Set lavice s úložným prostorem a nástěnné police s háčky Hamra Bonami - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Set lavice s úložným prostorem a nástěnné police s háčky Hamra, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Set lavice s úložným prostorem a nástěnné police s háčky Hamra Bonami na zahradu

Set lavice s úložným prostorem a nástěnné police s háčky Hamra Police Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Set lavice s úložným prostorem a nástěnné police s háčky Hamra i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz Bonami, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 8 099 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Set lavice s úložným prostorem a nástěnné police s háčky Hamra na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Bonami
- číslo EAN 8681875365245 z výroby
- produkt je v kategorii Police


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Set lavice s úložným prostorem a nástěnné police s háčky Hamra Police
Cena zboží
8 099 Kč
Dostupnost
31.03.2021
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Police Bonami

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Set lavice s úložným prostorem a nástěnné police s háčky Hamra) potřebujete dokumentaci od výrobce (Bonami), manuály 8681875365245, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.