Info o Set hnědého TV stolku a nástěnné police Rela Light Mocha - hodnocení a parametry

Informace: Set hnědého TV stolku a nástěnné police Rela Light Mocha TV stolky a sestavy Bonami

Popis produktu: Designový stolek pod TV je skvělým parťákem pro filmové nadšence. Pokud se tedy řadíte mezi milovníky pohodlného sledování z pohovky, zbystřete. Tento kousek je určen pro širokoúhlé televize, ale zároveň má i místo navíc, které můžete využít například pro dekorace či umístění další elektrotechniky. Součástí balení je i police, kterou můžete umístit v blízkosti stolku a položit na ní například soupravu repráčků. Pokud chcete designově nápaditý kus nábytku, kvůli kterému si nebudete muset sáhnout hluboko do kapsy, jde o ideální řešení. Hodí se tak především do prvních bydlení. Vyžaduje montáž, ovšem velmi jednoduchou, kterou zvládněte levou zadní. Materiál nevyžaduje žádnou speciální péči, stačí pravidelně oprašovat a otírat vlhkým hadříkem. Dejte si pozor na poškrábání povrchu, na to je jeho materiál více náchylnější. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Set hnědého TV stolku a nástěnné police Rela Light Mocha za skvělou cenu 4 999 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů TV stolky a sestavy na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Set hnědého TV stolku a nástěnné police Rela Light Mocha

Lukáš
Pro mé potřeby je Bonami Set hnědého TV stolku a nástěnné police Rela Light Mocha skvělá volba v kategorii TV stolky a sestavy.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Set hnědého TV stolku a nástěnné police Rela Light Mocha od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Set hnědého TV stolku a nástěnné police Rela Light Mocha}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Set hnědého TV stolku a nástěnné police Rela Light Mocha mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Set hnědého TV stolku a nástěnné police Rela Light Mocha Bonami - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Set hnědého TV stolku a nástěnné police Rela Light Mocha, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Set hnědého TV stolku a nástěnné police Rela Light Mocha Bonami na zahradu

Set hnědého TV stolku a nástěnné police Rela Light Mocha TV stolky a sestavy Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Set hnědého TV stolku a nástěnné police Rela Light Mocha i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz Bonami, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 4 999 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Set hnědého TV stolku a nástěnné police Rela Light Mocha na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Bonami
- číslo EAN 8681875278378 z výroby
- produkt je v kategorii TV stolky a sestavy


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Set hnědého TV stolku a nástěnné police Rela Light Mocha TV stolky a sestavy
Cena zboží
4 999 Kč
Dostupnost
31.03.2021
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení TV stolky a sestavy Bonami

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Set hnědého TV stolku a nástěnné police Rela Light Mocha) potřebujete dokumentaci od výrobce (Bonami), manuály 8681875278378, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.