Info o Set dvou nerezových stolových podnoží X - hodnocení a parametry

Informace: Set dvou nerezových stolových podnoží X Stolové podnože

Popis produktu:

Vysoce kvalitní celokovové stolové podnože vyrobené z nerezové oceli vhodné jako podstavce pro jídelní stoly, bistro stolečky či restaurační a kavárenské stoly. Díky spodní pogumované části stojanu nehrozí poškrábání podlahy ani podkluzování stolku.

... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod designovynabytek.cz nabízí zboží Set dvou nerezových stolových podnoží X za skvělou cenu 3 900 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Stolové podnože na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Set dvou nerezových stolových podnoží X

Lukáš
Pro mé potřeby je Set dvou nerezových stolových podnoží X skvělá volba v kategorii Stolové podnože.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Set dvou nerezových stolových podnoží X od xkrát prověřeného e-shopu designovynabytek.cz.


Honza
Na designovynabytek.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Set dvou nerezových stolových podnoží X}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Set dvou nerezových stolových podnoží X mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Set dvou nerezových stolových podnoží X - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Set dvou nerezových stolových podnoží X, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Set dvou nerezových stolových podnoží X na zahradu

Set dvou nerezových stolových podnoží X Stolové podnože Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Set dvou nerezových stolových podnoží X i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu designovynabytek.cz , u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 3 900 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Set dvou nerezových stolových podnoží X na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce
- číslo EAN z výroby
- produkt je v kategorii Stolové podnože


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu designovynabytek.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Set dvou nerezových stolových podnoží X Stolové podnože
Cena zboží
3 900 Kč
Dostupnost
(Skladem) 20.09.2020
Doprava
od 449 Kč
Do obchodu » designovynabytek.cz
Doručení Stolové podnože

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Set dvou nerezových stolových podnoží X) potřebujete dokumentaci od výrobce (), manuály , obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu designovynabytek.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.


Od toho prodejce designovynabytek.cz můžete zakoupit další produkty:
Stolové podnože - Zobrazit další produkty