Info o Set antracitového botníku a nástěnného věšáku Mello Anthracite - hodnocení a parametry

Informace: Set antracitového botníku a nástěnného věšáku Mello Anthracite Botníky Bonami

Popis produktu: Praktický set obsahující botník a nástěnný věšák se vám v předsíni bude náramně hodit. Tyto dva kousky spolu designově náramně ladí, přitom si zachovávají své praktické účely na jedničku. Pokud chcete designově nápaditý kus nábytku, kvůli kterému si nebudete muset sáhnout hluboko do kapsy, jde o ideální řešení. Hodí se tak především do prvních bydlení. Vyžaduje montáž, ovšem velmi jednoduchou, kterou zvládněte levou zadní. Materiál nevyžaduje žádnou speciální péči, stačí pravidelně oprašovat a otírat vlhkým hadříkem. Dejte si pozor na poškrábání povrchu, na to je jeho materiál více náchylnější. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Set antracitového botníku a nástěnného věšáku Mello Anthracite za skvělou cenu 7 699 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Botníky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Set antracitového botníku a nástěnného věšáku Mello Anthracite

Lukáš
Pro mé potřeby je Bonami Set antracitového botníku a nástěnného věšáku Mello Anthracite skvělá volba v kategorii Botníky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Set antracitového botníku a nástěnného věšáku Mello Anthracite od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Set antracitového botníku a nástěnného věšáku Mello Anthracite}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Set antracitového botníku a nástěnného věšáku Mello Anthracite mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Set antracitového botníku a nástěnného věšáku Mello Anthracite Bonami - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Set antracitového botníku a nástěnného věšáku Mello Anthracite, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Set antracitového botníku a nástěnného věšáku Mello Anthracite Bonami na zahradu

Set antracitového botníku a nástěnného věšáku Mello Anthracite Botníky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Set antracitového botníku a nástěnného věšáku Mello Anthracite i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz Bonami, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 7 699 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Set antracitového botníku a nástěnného věšáku Mello Anthracite na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Bonami
- číslo EAN 8681875364484 z výroby
- produkt je v kategorii Botníky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Set antracitového botníku a nástěnného věšáku Mello Anthracite Botníky
Cena zboží
7 699 Kč
Dostupnost
05.04.2021
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Botníky Bonami

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Set antracitového botníku a nástěnného věšáku Mello Anthracite) potřebujete dokumentaci od výrobce (Bonami), manuály 8681875364484, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.